Волво Клуб - България

Full Version: Осъществена идея.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги! Реших да придам автентичност на Сивия Диамант , като направя малко , но яко , подобрение.От Ebay , поръчах 4 лепенки със флага на Швеция и ги позиционирах на колата.Малко автентичност де.Цялото удоволствие ми струваше 3$ (около 5 лв.) и седмица чакане.Прилагам снимки.
ПП: имам още една лепенка от големия флаг , и се чудя къде да я залепя.Общо взето падна много мислене къде да лепя всичко , ако имате идеи споделете , важно ми е ! Smile Поздрави !
[attachment=41287]
[attachment=41286]
[attachment=41285]
тази на капака е можело да я лепнеш на емблемата отгоре с малко орязване, би станало оригинално според мен Smile
може някъде вътре в интериора да я лепнеш последната
Механджията Wrote:тази на капака е можело да я лепнеш на емблемата отгоре с малко орязване, би станало оригинално според мен Smile
може някъде вътре в интериора да я лепнеш последната
Ами имаше този вариант , но лепенката е от доста специфичен материал и тръгнеш ли да я режеш се мачка много.Ще хвана да сложа и другата над десния фар за симетричност.Поръчал съм и още едни надписи ама те май ще са в ъгъл на задна врата..
Поздрави!
Пп: И твоята бая мераклийски си я направил.Супер! Wink