Волво Клуб - България

Full Version: Волво C70 с не работещ покрив
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги...от доста време не бях влизал в сайта но на марката Волво от 2005г не изневерявам Big Grin
Та сега искам да се допитам до вас.Харесал съм си едно C70 2006г с но не му работи сгъваемия таван!! Собственика казва че е ходил в Волво сервиз и са му казали че трябва да се сменят 2 датчика по £120 и за ремонт му искали £400(пиша цените в £ защото съм в Uk)
Та въпросите ми са няколко:
Може ли да се окаже по скъп ремонта?
Може ли да се окаже че въобще няма да се отвори покрива?
В Бг къде може да се оправи и на какви цени?
Заслужава ли си риска да се купува Волво с такъв проблем?
Мерси предварително за вниманието и отговорите!!
Аз персонално отговор нямам, мога да питам дали МП /Мото Пфое/ са имали подобни ремонти, но ми е приятно да те видя тук , отново , че мина много време нали!!! Wink
Мерси Mevdo Smile
Според мен ако само това му е проблема и е достатъчно евтино, че да си заслужава ремонта, защо не?
Имаш ли някакви номера на повредените части?
Ами колата е с 2,4сс моторя и я дава почти двойно по евтино от другите който съм гледал но е и на 300 000км....та цената ме устройва вида и по снимки също е перфектен остава да реша Да или Не да стане моя...затова се допитвам до вас защото сте ми помагали и друг път! :-)!!