Волво Клуб - България

Full Version: въпроси за централно на s60
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Два "проблема" ме мъчат по това централно
1.При заключване от бутона на шофьорската врата вратите се заключват.Но при повторно натискане не се отключват.Това програмируема функция ли е или си е така?Защото не намерих във Видата откъде мога да го променя.А на старите ми коли беше възможно и отключването.
2.При заключени врати си отварям само багажника от дистанционното за да взема или оставя нещо.При затварянето на капака се отключва задна лява врата,но не винаги.Записва и грешка,не помня номера."Signal is too high"за въпросната врата, нещо такова беше.Установих,че не е от вибрация.При отворен капак на багажника симулирам затварянето му(щраквам ключалката много леко с отвертка) и пак се отключва вратата.Та въпроса ми е някой сблъсквал ли се е с такъв проблем и евентуално да търся на конкретно място,или да разглобявам наред...Аз се сещам само да проверя машинката или по-скоро прехода на кабелите от купето към вратата(където се прегъват).