Волво Клуб - България

Full Version: Честит рожден ден на Дани Ефремова
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
06.06 прекрасна дата.
Дани, Честит Рожден Ден.
С пожелания за много здраве.
Каквото си пожелаеш - ти си силна, еманципирана жена - зная, че ще го постигнеш.

:occasion4: :occasion7: :occasion9: :occasion1: :wav:
06.06 прекрасна дата.
Дани, Честит Рожден Ден.
С пожелания за много здраве.
Каквото си пожелаеш - ти си силна, еманципирана жена - зная, че ще го постигнеш.

:occasion4: :occasion7: :occasion9: :occasion1: :wav:
И от мене със закъснение!!!
И от мене със закъснение!!!
Няма закъснение - аз знам че при Жоро Ефремов купоните обикновено са по три дни и по три нощи, а в дъното на тея веселби ... естествено е жена му!
ЧРД - жива и здрава! И да си угаждат с Ефри в общите им страсти, една от които е свързана и с този форум!
Наздраве!
:partyman:
Няма закъснение - аз знам че при Жоро Ефремов купоните обикновено са по три дни и по три нощи, а в дъното на тея веселби ... естествено е жена му!
ЧРД - жива и здрава! И да си угаждат с Ефри в общите им страсти, една от които е свързана и с този форум!
Наздраве!
:partyman:
Честит Рожден Ден !!!
С Пожелание за всичко най- най- най-
:occasion4: :occasion4: :occasion4: :occasion1:
Честит Рожден Ден !!!
С Пожелание за всичко най- най- най-
:occasion4: :occasion4: :occasion4: :occasion1:
Честит Рожден Ден на патерица и от мен! :occasion4:
Жива и здрава бъди на първо място! Confusedupz: :partyman: \Big Grin/
Мисля, че си жив пример за верен последовател на онази стара и много харесвана от мен максима: "Вземи от живота само чистото, а от бита - само нужното!"
Весели и хубави празнични и делнични дни! :lol:

Събин
Честит Рожден Ден на патерица и от мен! :occasion4:
Жива и здрава бъди на първо място! Confusedupz: :partyman: \Big Grin/
Мисля, че си жив пример за верен последовател на онази стара и много харесвана от мен максима: "Вземи от живота само чистото, а от бита - само нужното!"
Весели и хубави празнични и делнични дни! :lol:

Събин
Pages: 1 2