Волво Клуб - България

Full Version: Накладки, съединители, спирачни дискове - отстъпки.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Я да попитам - за да видя спрямо МПФ как са цените: :cyclopsani: :evil3:

За моята 850-тица предни вентилирани и задни спирачни дискове - на какви цени има от различните производители /немски и други каквито имаш или можеш да доставиш/, като детайлите са прикачени на ника ми, но да повторя:

Особеното: 4-ри болтови джанти, съотв. дискове за Волво 850, производство 1993 г. 2,5 20 в. 170 к.с., бензин, Автоматична трансмисия /ако има значение/? Атмосферен ДВГ. 5254 ес.

Дай цените без отстъпка, а отстъпката е ясна - 15 %, ще си я сметна.

Ако ги няма налични - какви са условията за поръчка, аванс и т.н. - обичайните неща?

Мерси, предварително. Big Grin
Я да попитам - за да видя спрямо МПФ как са цените: :cyclopsani: :evil3:

За моята 850-тица предни вентилирани и задни спирачни дискове - на какви цени има от различните производители /немски и други каквито имаш или можеш да доставиш/, като детайлите са прикачени на ника ми, но да повторя:

Особеното: 4-ри болтови джанти, съотв. дискове за Волво 850, производство 1993 г. 2,5 20 в. 170 к.с., бензин, Автоматична трансмисия /ако има значение/? Атмосферен ДВГ. 5254 ес.

Дай цените без отстъпка, а отстъпката е ясна - 15 %, ще си я сметна.

Ако ги няма налични - какви са условията за поръчка, аванс и т.н. - обичайните неща?

Мерси, предварително. Big Grin
А, горе-долу, как се подреждат като качество? Предполагам, че и цената е според качеството, макар че, не винаги.
Кои са най-добрите накладки, дискове, съединители?
Някаква класация би било много хубаво..
Примерно, предполагам, оригиналните на Волво ( от МП), са най-доброто......после?
А, горе-долу, как се подреждат като качество? Предполагам, че и цената е според качеството, макар че, не винаги.
Кои са най-добрите накладки, дискове, съединители?
Някаква класация би било много хубаво..
Примерно, предполагам, оригиналните на Волво ( от МП), са най-доброто......после?
spiritus Wrote:Здрасти, дали ти се намира к-т съединител за 850 2,0 95г.?
да 350/297лв. на АР
spiritus Wrote:Здрасти, дали ти се намира к-т съединител за 850 2,0 95г.?
да 350/297лв. на АР
За 850 2.5 20 В имам:
Предни дискове 180лв. компл. на МИНТЕКС и накладки 66лв. МИНТЕКС и 48лв ЕЛПБ канадски.
Задни дискове: ЦИМЕРМАН 132лв. и накладки 30лв. МИНТЕКС.
Цените са без отстъпката.Тези ги имам. В случай че нямам нещо, до един час го доставям.Хубаво е да се остава капаро но не е задължително. Smile
За 850 2.5 20 В имам:
Предни дискове 180лв. компл. на МИНТЕКС и накладки 66лв. МИНТЕКС и 48лв ЕЛПБ канадски.
Задни дискове: ЦИМЕРМАН 132лв. и накладки 30лв. МИНТЕКС.
Цените са без отстъпката.Тези ги имам. В случай че нямам нещо, до един час го доставям.Хубаво е да се остава капаро но не е задължително. Smile
mimo_, благодаря ти за инфото! Хубаво е че ги имаш на място.

Смяна на дискове при тебе /труд/ - какви пари?
Дай за предни и задни дискове - к-т, отделно цена, записвам си за да се обърна скоро, първо за консулт а може и смяна.
Имам един специфичен звук като натисна спирачките, а си смених накладките скоро с оригинални, но остана звука ...

Един приятел казва, че може някой от дисковете да издава този звук, или пък може да е от лагер?!
Не винаги го има, а когато е натоварена колата само.

Но това като я докаравм на място.
Благодаря ти пак, предварително. :lol:
mimo_, благодаря ти за инфото! Хубаво е че ги имаш на място.

Смяна на дискове при тебе /труд/ - какви пари?
Дай за предни и задни дискове - к-т, отделно цена, записвам си за да се обърна скоро, първо за консулт а може и смяна.
Имам един специфичен звук като натисна спирачките, а си смених накладките скоро с оригинални, но остана звука ...

Един приятел казва, че може някой от дисковете да издава този звук, или пък може да е от лагер?!
Не винаги го има, а когато е натоварена колата само.

Но това като я докаравм на място.
Благодаря ти пак, предварително. :lol:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26