Волво Клуб - България

Full Version: Накладки, съединители, спирачни дискове - отстъпки.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Смених си накладките (предни и задни) преди 2 -3 седмици , навъртях около 1000км с тях, та въпроса ми е: Нормално ли е да свирят (най-вече предните), със старите никви ядове нямах, а новия звук направо ме побърква?
Смених си накладките (предни и задни) преди 2 -3 седмици , навъртях около 1000км с тях, та въпроса ми е: Нормално ли е да свирят (най-вече предните), със старите никви ядове нямах, а новия звук направо ме побърква?
А съединител за 850 2,0 20клапана 93г. намира ли се и на какви пари :?:
А съединител за 850 2,0 20клапана 93г. намира ли се и на какви пари :?:
derwin Wrote:Смених си накладките (предни и задни) преди 2 -3 седмици , навъртях около 1000км с тях, та въпроса ми е: Нормално ли е да свирят (най-вече предните), със старите никви ядове нямах, а новия звук направо ме побърква?
Здравей.
Ами за нормално.Не е нормално, но се получава понякога.Ако са ти били мн. набраздени дисковете може и за 1000км. да не слегнат.
Има и малка вероятност за несъвместимост между стоманата на диска и феродото на накладките, но това се случва рядко.
А ти с какви накладки си? От мен ли си ги взел, ако да карай още 5-600км. градско ако не се оправят ми звънни на 0899720408 и ще намерим решение. Smile
derwin Wrote:Смених си накладките (предни и задни) преди 2 -3 седмици , навъртях около 1000км с тях, та въпроса ми е: Нормално ли е да свирят (най-вече предните), със старите никви ядове нямах, а новия звук направо ме побърква?
Здравей.
Ами за нормално.Не е нормално, но се получава понякога.Ако са ти били мн. набраздени дисковете може и за 1000км. да не слегнат.
Има и малка вероятност за несъвместимост между стоманата на диска и феродото на накладките, но това се случва рядко.
А ти с какви накладки си? От мен ли си ги взел, ако да карай още 5-600км. градско ако не се оправят ми звънни на 0899720408 и ще намерим решение. Smile
Привет, може ли цена за тези дискове
ZIMMERMANN-немски спирачни дискове
За В40, 97г - предни, а и задни
Благодаря
Привет, може ли цена за тези дискове
ZIMMERMANN-немски спирачни дискове
За В40, 97г - предни, а и задни
Благодаря
mimo_ Wrote:
derwin Wrote:Смених си накладките (предни и задни) преди 2 -3 седмици , навъртях около 1000км с тях, та въпроса ми е: Нормално ли е да свирят (най-вече предните), със старите никви ядове нямах, а новия звук направо ме побърква?
Здравей.
Ами за нормално.Не е нормално, но се получава понякога.Ако са ти били мн. набраздени дисковете може и за 1000км. да не слегнат.
Има и малка вероятност за несъвместимост между стоманата на диска и феродото на накладките, но това се случва рядко.
А ти с какви накладки си? От мен ли си ги взел, ако да карай още 5-600км. градско ако не се оправят ми звънни на 0899720408 и ще намерим решение. Smile

Благодаря за отговора!
Ще повъртя както казваш още. А иначе накладките са от теб (минтекс).
mimo_ Wrote:
derwin Wrote:Смених си накладките (предни и задни) преди 2 -3 седмици , навъртях около 1000км с тях, та въпроса ми е: Нормално ли е да свирят (най-вече предните), със старите никви ядове нямах, а новия звук направо ме побърква?
Здравей.
Ами за нормално.Не е нормално, но се получава понякога.Ако са ти били мн. набраздени дисковете може и за 1000км. да не слегнат.
Има и малка вероятност за несъвместимост между стоманата на диска и феродото на накладките, но това се случва рядко.
А ти с какви накладки си? От мен ли си ги взел, ако да карай още 5-600км. градско ако не се оправят ми звънни на 0899720408 и ще намерим решение. Smile

Благодаря за отговора!
Ще повъртя както казваш още. А иначе накладките са от теб (минтекс).
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26