Волво Клуб - България

Full Version: Търся стъкло за ляво странично огледало за XC70 2004
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Колеги, търся такова стъкло, че моето странно се отлепи и се счупи. Много е тегаво без странично огледало, свикнал съм с тях, дайте идеи откъде може да се намери само стъкло ...
volvo_V40 Wrote:Колеги, търся такова стъкло, че моето странно се отлепи и се счупи. Много е тегаво без странично огледало, свикнал съм с тях, дайте идеи откъде може да се намери само стъкло ...
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mister-auto.bg/bg/staklo-na-ogledalo-vanshno-ogledalo/volvo-xc70-ii-2-4-d5-awd-185kc_v23156_g1914.html">http://www.mister-auto.bg/bg/staklo-na- ... g1914.html</a><!-- m -->
Благодаря за предложението, но това е за по-новото XC. Незнам снимката им само примерна ли е ... защото определено не отговаря на търсената форма.
volvo_V40 Wrote:Благодаря за предложението, но това е за по-новото XC. Незнам снимката им само примерна ли е ... защото определено не отговаря на търсената форма.
Задай в търсачката горе 2003 година
По-добре от донор кола. Тия на-вероятно са БЕЗ подгрев.Питай ги,щото аз преди 3 дни сменях моето и кеф ,че съм минал само с 22лв.Оказа се,че новото няма подгрев. Също докато търсиш,може да лепнеш от всяка една кола стъкло,на първо време с двойнозалепваща,колкото да не си без огледало.
За С80 си купих от ибей за 24лв с доставката 27, има подгрев, работи безотказно Wink
Благодаря ви за съветите, ще продължавам да търся, може и от Англия да си взема, ако са приемливи цените.
Ако все пак на някой му попадне да се обажда.
Аз пък го закъсах с дясното сега е на паяжина, но цялото си седи и не пада.
Даже подгряването и автоматиката му работят още. Мисля да се пусна по Симеон и от арабите да взема само стъклото и да го залепя със силикон върху старото може би даже ще се затопля?
Малко да повдигна темата. Днес ми падна само Стъклото, подложката е здарава. Става дума за XC70 II
Mister Auto вече не извършва продажби за България. Други идеи, ако има някой ще съм благодарен.
Решението и за мен беше ибей за 15 евро с дотавката...