Волво Клуб - България

Full Version: Помощ стоп V70 2001
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги,

След съмнения за изгоряла крушка на десен стоп, се оказа, че не е от крушката, а проблема е по-сериозен. Мистериозно за мен пластината около крушката за стопа се е счупила, изкривила (прикачам снимки) и явно не може да се направи нужния контакт и стопа не свети. Също така при пускане на десен мигач започва да мига бързо и на таблото излиза някаква грешка, която ми е неизвестна.

Та, след 30 минутно ръчкане по тая пластина с цел да я наглася, така като гледам сам няма да мога да оправя нещата. Знаете ли някъде или кой може да ми помогне (ако въобще това е поправимо) или трябва да търся нов стоп. Ако трябва да купувам нов стоп, също ще съм благодарен да ме насочите къде да търся или кой продава такъв стоп (реално на мен ми трябва само горната дясна част от стопа - където са стопа и мигача).

В този ред на мисли, дали ако си намеря facelift-ови стопове (2005-2007) ще станат на кола 2001 ?

Благодаря предварително!

[attachment=42516]
[attachment=42515]