Волво Клуб - България

Full Version: Добър Авто тенекеджия и бояджия около Люлин
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги,

Не можах да намеря тема за този район затова пускам нова.

Имах личен доверен тенекеджия и бояджия който ми правеше всички коли, но замина за Швеция и търся някой който е наистина добър и работи качествено - ако е в района на Люлин или западната част на София, би било чудесно. Но най-важното е да работи качествено.

Моля за препоръки.

Благодаря ви предварително.
Виж си личните съобщения! Smile
За да не става като реклама...
Според мен за подобни неща не е нужно на лични.
Реклама би било когато насочваш хора към собствения си бизнес. Или си правиш авто реклама.
При положени че си доволен от някой защо трябва да го премълчаваш.
[quote="Maxijaz"]Според мен за подобни неща не е нужно на лични.
Реклама би било когато насочваш хора към собствения си бизнес. Или си правиш авто реклама.
При положени че си доволен от някой защо трябва да го премълчаваш.[/quote

Напълно съм съгласен, в крайна сметка форума е именно за да си помагаме със съвети и насочване при обслужване на колите ни. Ако хората са наистина доволни и човека наистина е мераклия и работи качествено, точно тук дори е мястото да се покаже това и да не е на лично, именно защото добрите авто тенекеджии и бояджии (пък и всякакви други майстори) не са толкова много.

Просто като пример - така открих предния си майстор в един друг форум- именно заради невероятните впечатления споделени от много хора - работеше изключително качествено и като работа и материали и повече от 5 години ходех само при него - ако не беше заминал за чужбина, нямаше да го сменя.

Ето какво може да направят препоръките във форумите които са реална истинска изпитана оценка - добра или лоша. Могат много да помогнат затова нека са споделени публично, стига да са реални и да не са самореклама.

Очаквам препоръки от всеки наистина доволен, колеги.

Благодаря предварително.