Волво Клуб - България

Full Version: Информация за Волво XC70 D5, СА6900АМ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте,

Искам да споделя инфо за продаван на нашия пазар автомобил Волво.

Прикачен е файл с грешките и проблемите на посочения в заглавието автомобил след направен преглед в МП.

За съжаление продавача ми обясни любезно само какво е направил на автомобила, но не и какво му предстои да се прави.

Дано успея за спестя време и средства на бъдещи заинтересовани от този автомобил.

Понеже не описано становището на МП, Мартин Добринов каза: "Не препоръчваме да закупувате този автомобил. Сумата за въвеждане в нормална експлоатация е около 7000-9000 лева. Двигателя на автомобила е отварян, но не при нас. Не знаем какъв ремонт е извършван."

Поздрави,
Йосиф Павлов
Тая кола от къде не тече, щом Марто е казал не купувай значи не купуваш, щом двигателя е отварян значи нещо е мазано вътре особено щом се продава в момента.

Като гледаха мойто волво сметката беше 1900лв и то защото им бях казал да търсят под вола теле, 7000лв ми звучи много я пусни линк към обявата.
matanasov Wrote:Тая кола от къде не тече, щом Марто е казал не купувай значи не купуваш, щом двигателя е отварян значи нещо е мазано вътре особено щом се продава в момента.

Като гледаха мойто волво сметката беше 1900лв и то защото им бях казал да търсят под вола теле, 7000лв ми звучи много я пусни линк към обявата.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mobile.bg/11427988956516442">http://www.mobile.bg/11427988956516442</a><!-- m -->
За тия 11000+7000лв ремонт по добре си вземи xc90.
yosif.pavlov Wrote:Здравейте,

Искам да споделя инфо за продаван на нашия пазар автомобил Волво.

Прикачен е файл с грешките и проблемите на посочения в заглавието автомобил след направен преглед в МП.

За съжаление продавача ми обясни любезно само какво е направил на автомобила, но не и какво му предстои да се прави.

Дано успея за спестя време и средства на бъдещи заинтересовани от този автомобил.

Понеже не описано становището на МП, Мартин Добринов каза: "Не препоръчваме да закупувате този автомобил. Сумата за въвеждане в нормална експлоатация е около 7000-9000 лева. Двигателя на автомобила е отварян, но не при нас. Не знаем какъв ремонт е извършван."

Поздрави,
Йосиф Павлов
Тази кола я гледа един познат, Алфа Ромео фен, който като мен премина към ВОЛВО ... след напредване на възрастта Smile
Тогавашният собственик се казваше Иван, колата се продаваше за 13 800 лв., моторът работеше като 3 цилиндров, доста забележки по интериора (като кола на много километри). Беше я гледал Роби и му беше казал "Не е за теб, търси друга", въпреки това момчето искаше да ми я покаже ... аз също не бях впечатлен, въпреки че мнението на Роби ми е безкрайно достатъчно. После намери една много читава ХС70 (с всички екстри!!!) за 12 000 лв., дори 1 год. по-стара, но до момента (близо 10 месеца) само масло сменя и налива нафта, а измина над 30 000 км с нея Smile
Така че бягай надалеч от тази кола, тя и за 5 000 лв. не си заслужава.
Благодаря за мненията!

Направих темата с цел достигне инфото до максимален брой хора.

Обмислях вариант да закарам автомобила и до BOCK GT да чуя какво ще кажат те, но след коментара на Dodo се чудя дали да си губя времето.

Поздрави,
Йосиф
Трябва да си отговориш на въпроса искаш да караш или искаш да ремонтираш, аз не бих си губил времето с този екземпляр.
yosif.pavlov Wrote:Благодаря за мненията!

Направих темата с цел достигне инфото до максимален брой хора.

Обмислях вариант да закарам автомобила и до BOCK GT да чуя какво ще кажат те, но след коментара на Dodo се чудя дали да си губя времето.

Поздрави,
Йосиф
Колега, ако искаш го закарай, но за мен мненията на Мартин и Роби от МП са много по-достоверни.
Иначе аз говоря за момента отпреди 10 месеца, от тогава може да е преминала в друг човек като собственост, да е отремонтирана, да се е скапала повече ... кой ти казва, но истината е, че не е кола за толкова много пари.
Един съвет - не бързай, търси и ще намериш Wink
След няколкоседмични калкулации и блъскане в главата вече съм собственик на посочения в заглавието автомобил Smile Надявам се след като приключат належащите ремонти по него да ми служи вярно и да го управлявам с удоволствие!
Честито! Безаварийно след ремонта! Smile Какво и е на колата в крайна сметка?
Pages: 1 2