Волво Клуб - България

Full Version: ПРОБЛЕМ С ВЛИЗАНЕТО
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Не мога да си вляза в сайта и форума. Не ми дава никъде грешка. Връщаме в първоначалната позиция. ПОЗДРАВИ АЛФИ06 (ALFI06) Дани Ефремова
Не мога да си вляза в сайта и форума. Не ми дава никъде грешка. Връщаме в първоначалната позиция. ПОЗДРАВИ АЛФИ06 (ALFI06) Дани Ефремова
Проблема бе че в "Стил на форума" и бе нормален и никъде не и показваше дали е вътре или вън.
Тоест.
Показва я като потребител че е вътре. И си имаше Вход и Изход.

След моята намеса в профила и, се оправиха нещата.
Проблема бе че в "Стил на форума" и бе нормален и никъде не и показваше дали е вътре или вън.
Тоест.
Показва я като потребител че е вътре. И си имаше Вход и Изход.

След моята намеса в профила и, се оправиха нещата.
Ефри ... то е ясно, че щом ти хванеш нещата в свои ръце и... влиза!

Смени и заглавието на това лафче от:
"проблем с влизането"
във
"няма проблем с влизането" ...

Майтап ... с двусмислието, приятелю! Big Grin :oops:
Специални поздрави и за Дани, с която не се познаваме, ама като утешение и ... жена ми /последната / :wink: се казва така!!! И се надявам при пръв удобен момент - да ги запознаем ...
Ефри ... то е ясно, че щом ти хванеш нещата в свои ръце и... влиза!

Смени и заглавието на това лафче от:
"проблем с влизането"
във
"няма проблем с влизането" ...

Майтап ... с двусмислието, приятелю! Big Grin :oops:
Специални поздрави и за Дани, с която не се познаваме, ама като утешение и ... жена ми /последната / :wink: се казва така!!! И се надявам при пръв удобен момент - да ги запознаем ...
А ха. Добре.
А ха. Добре.
Скоро с жена ти ви се задава изненадка ... каква - както едно лице казва: ще разберете, като му доде времето!
Скоро с жена ти ви се задава изненадка ... каква - както едно лице казва: ще разберете, като му доде времето!
Pages: 1 2