Волво Клуб - България

Full Version: Нов член във форума
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравеите колеги!
От една седмица съм горд собственик на S80 D5 Автомат 163 к.с!
2005г.
За първи път сядам във Волво,за сега съм с прекрасни впечетления от автомобила!
Дано и за напред останат такива!

Леки и безаварийни пътища на всички колеги!
Поздрави!
Честито и добре дошъл във форума!Стотици хиляди безаварийни километри с машината и само да И се кефиш!Може и член на клуба да станеш при желание! Smile
Добре дошъл! Никога да не съжаляваш за избора.
честито колега... вярно че още не си си и се нарадвал...

но дай тук някоя снимка и ние да се порадваме :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Много благодаря за пожеланията!
Утре ще кача снимчици,че още не съм я наснимал!
Jeronimous Wrote:честито колега... вярно че още не си си и се нарадвал...

но дай тук някоя снимка и ние да се порадваме :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ето и някоя друга снимчица :mrgreen:
Снимчица ? :roll: Доста меко казано.

Колега, виждам че си нов в форума и това явно е причината да не си запознат с доста неща, едно от тях е че препоръчителния формат за снимки в форума е 640 х 480 пиксела. А ако се запознаеш и с правилата за писане в форума мисля че ще си спестиш доста неудобства занапред. Правилата пък се намират в началото на форума, под "Добре дошли".
Благодаря предварително и добре дошъл сред нас.
Smile
Поздравления за чудесния избор и много безаварийни километри :-)
колега така като гледам от снимките, няма начин да не си от Варна и снимките да са правени от паркинга зад МЕИ :mrgreen:

ако съм прав, направо идвай на следващата варненска среща на 3-ти май на паркинга на терапията в 13:00 :mrgreen:
Jeronimous Wrote:колега така като гледам от снимките, няма начин да не си от Варна и снимките да са правени от паркинга зад МЕИ :mrgreen:

ако съм прав, направо идвай на следващата варненска среща на 3-ти май на паркинга на терапията в 13:00 :mrgreen:
Благодаря за поканата колега!
Не съм от Варна,от София съм. Много ще се радвам да дойда,обожавам този град,но за съжаление точно в този период съм на курс! Международен шофьор съм Cry
Pages: 1 2