Волво Клуб - България

Full Version: Още един нов съфорумец :)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте. И аз от няколко дни си имам V70 2.5TDI 140магарета под капака и едно зад волана Tongue 2001г.. За сега съм с много приятни впечатления от колата и много неприятни от автоджамбазите дето са отмъкнали CD-то барабар с някакъв модул P2X Sad
Здравей и добре дошъл ! Твоята е една от редките комбинации - новото купе и стария двигател D5252T .
Този модул P2X е за навигацията но си мислех , че го вграждат само в по-новите коли .
Сега остава да посетиш някоя среща , да се запознаеш с колегите и разбира се - да почерпиш ! Smile
Ето тук са описани срещите- <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=20&t=37756">viewtopic.php?f=20&t=37756</a><!-- l -->
Добре заварили Smile А този P2X има ли отношение и към въздушните възглавници ? Защото ми свети триъгълничето и съобщение за тях. А когато я четем, във въздушните възглавници илзиза грешка "unknown error P2X" и нищо друго...
xaxo Wrote:Добре заварили Smile А този P2X има ли отношение и към въздушните възглавници ? Защото ми свети триъгълничето и съобщение за тях. А когато я четем, във въздушните възглавници илзиза грешка "unknown error P2X" и нищо друго...

Какъв цвят свети?
Червен, оранжев?
Триъгълничето за предупреждение е оранжево.. А на дисплйчето изписва Airbag service urg (предпокагам urg значи urgent). Закачахме я да й четем грешките в един сервиз и всико което излезе е това "Unknown error p2x" и една че не ми раборят моторчетата на фаровете (което на този етап не ме притеснява).. Като тази незнайната е в раздел "AIRBAG".
Оказа се че колата някога е имала модул в радиото, който да изпрати SOS някъде си, в случай на отваряне на възглавница... Но понеже я купих с опразнена централна конзола, това и генерира грешката. С малки интервенции от страна на мой приятел, тойто е доста на ТИ с автомобилните електроники, проблема е разрешен и колата вече не търси въпросният модул. Smile
Браво!
И следващите мнения в правилният раздел.
Wink