Волво Клуб - България

Full Version: Във връзка със съобщението time for regular servic
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Изписа ми това съобщение - time for regular service.
Ще го изчистя обаче ми го изписа и миналата година по същото време. А пък маслото съм го сменил август миналата год(най-вероятно в МП не са ресетнали нещата). И понеже ми изписа code 045 и 167(за какво са?). Как се променят интервалите за напомняне?
Да се жалвам ли в МП или да търся Ники?
zorba Wrote:Изписа ми това съобщение - time for regular service.
Ще го изчистя обаче ми го изписа и миналата година по същото време. А пък маслото съм го сменил август миналата год(най-вероятно в МП не са ресетнали нещата). И понеже ми изписа code 045 и 167(за какво са?). Как се променят интервалите за напомняне?
Да се жалвам ли в МП или да търся Ники?
При мен го изписа и когато трябваше да сменя спирачната течност.
Звънни на Ники, аз не знам къде се влиза и дали могат да се променят интервалите.
Dodo 155 Wrote:
zorba Wrote:Изписа ми това съобщение - time for regular service.
Ще го изчистя обаче ми го изписа и миналата година по същото време. А пък маслото съм го сменил август миналата год(най-вероятно в МП не са ресетнали нещата). И понеже ми изписа code 045 и 167(за какво са?). Как се променят интервалите за напомняне?
Да се жалвам ли в МП или да търся Ники?
При мен го изписа и когато трябваше да сменя спирачната течност.
Звънни на Ники, аз не знам къде се влиза и дали могат да се променят интервалите.

Интервалите не могат да се промянят.
Зададени са по три показателя - година, пробег, моточасове.
Това е избора.
Ако случайно софтуера е "по-богат" в тази посока (12/24 месеца, 15000-20000-30000 км., 750-1000-1250 часа) - може да се коригират.
Имах предвид началото на отчитане на интервала.
Колата е регистрирана на 27/04/2007 и най-вероятно по това време е зададено началото на отчитане.