Волво Клуб - България

Full Version: Въпроси за интериор
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Привет колеги! Наскоро се сдобих с S40 2.0 2001г. Имам няколко въпроса относно интериора. Първо ме интересува каква е точно лампичката за осветяване на градусите на климатроника и откъде мога да си я набавя, понеже чух че ги има само в Мото-Пфое и е от порядъка на 20лв. бройката? Второ - бих желал да си реставрирам кожената тапицерия. Цветът е ARENA (A381, 8G91, 8991, 8391). Знае ли някой дали тези кодове представляват съставките на боята и евентуално от къде мога да си поръчам да ми приготвят същата боя или направо да ми боядисат тапицерията качествено? И последно - имам блутуут устройство за телефон (предполагам че е такова съдейки по вградения микрофон), но не мога да го подкарам, а и не мога да намеря инфо за него в интернет. Прилагам снимка на устройството и ако някой знае нещо или някое място, където могат да ме "светнат" как да го използвам, нека сподели. [Image: IMG_20150502_193852.jpg]
Съжалявам за глупавите въпроси и благодаря предварително на отговорилите. Поздрави!
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=36133&start=30">viewtopic.php?f=8&t=36133&start=30</a><!-- l -->

Ей тук съм пуснал снимка какво представляват ламБите за климатроника.
И не са 20 лева а са 20 стотинки .
и ги има във всеки магазин за електронни елементи (части)
ЗА другото нека други колеги се изкажат.