Волво Клуб - България

Full Version: бензинова помпа -китай
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Някой ако е карал или кара колата си с такава да сподели мнение за качество.Продадоха ми я за /3 бара / още не съм я монтирал ,на 440-то, пълна инжекция.
Ами най вероятно на червената бегачка само ще и дишаме прахоляка :mrgreen: .
Вземи си и оригинална Бош даже и втора употреба да е, тази скоро ще се наложи да я хвърлиш.
Тази попара съм е ял - споделям ти от личен опит, но колата си е твоя и ти си решаваш.
Нова китайска е около 60-70 лв.
Бош работеща II употреба - 30-40 лв.
По добре нова, оригинална за 150 лева. Китайската ще кара няколко месеца.
Преди две години взех китайска защото втората употреба която ми изпратиха не работеше.
Тогава едвам вървеше на бензин.В авариен режим дотътрих 20 км. до първата газостанция.
И от вчера забелязвам,че на бензин няма мощност,а на газ си върви добре.Може би пак ще имам проблем с помпата.
Някой може ли да ме насочи в Плевен за добър диагностик,освен МП,че може и да е нещо друго.Ламди сондата ми светкаше отвреме на време,когато карах малко повече на бензин,като свърши газта,а сега не свети вече.Възможно ли е да е от нея.
Ако няма на кой да се разчита ще ида до МП,но все пак да попитам.
Предварително благодаря на отзовалите се .

P.S.Пропуснах,става на въпрос за V40,2.0, 140к.с.-1996г.
ITN помпите не струват, при мен и два месеца не изкара. И от евро 07 ми споделиха, че електрическите им рез.части не са сполучливи. Пак китайче hoffer вече две години си деяни.
Аз имам опит с такива сменил съм поне 30 на коли.....никакви ракламаций
И hoffer ли се предлага от Евро 07 или от друг търговец?Ако се сеща някой за ориентировъчна цена може да сподели.
Мисля, че от там я взех за 70лв. приблизително, но за пежо 406.
Точно с помпи не съм се ядосвал, но през есента сменях амортисьори. Задните - Монро са ОК, но предните ги взех китайски, че другите бяха прекалено скъпи. Е, единият вече не го бива. Пробег - малко под 10 000 километра.
Pages: 1 2