Волво Клуб - България

Full Version: Купувам за XC70 2004 - част диференциал
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги,

Счупи ми се диференциалът, който прецака и изхода към него от скоростната кутия (не съм сигурен как се казва, на снимката). Търсех и никъде не се намират части за скоростната кутия.
Някой с вече разглобена кутия, който продава чарколяците в нея?

Колата е XC70 2004 diesel автоматик 163 коня. Произведена 9.9.2003

[attachment=43359]
[attachment=43360]
[attachment=43361]
По скоро търся част от скоростната кутия, Админите ми смениха заглавието. Ако някои има развалена скоростна кутия, моля да ми пише.
Поне някои да каже кои други модели имат същата скоростна кутия? 90 ките или С80

Моята кутия се води AW51/50 AWD,

Е...си униката се оказа тази кола, заради една запчатка ще трябва да изхварля цялата кола Sad
roccobocco Wrote:Поне някои да каже кои други модели имат същата скоростна кутия? 90 ките или С80

Моята кутия се води AW51/50 AWD,

Е...си униката се оказа тази кола, заради една запчатка ще трябва да изхварля цялата кола Sad
Колега,защо не попиташ тук дали няма да могат да ти направят нови? <!-- m --><a class="postlink" href="http://module-bg.com/">http://module-bg.com/</a><!-- m -->
Благодаря за препоръката, ще ги питам... проблема ми е, че колата остана в турция, там се счупи и я дадох на един сервиз там уш бяха обещали да я ремонтират, но сега ми викат, нито можем да намерит частта нито могат да я направят на фреза.(опитаха вече) колата е разфасована, а за фрезист му трябват всичките околни части за да ги пробва след изработката. А да я опаковат там на ново, да я извозя до България и пак да я отворя, колата отива на майка си и баща си...

Май нещата клонят към, да си купя цяла кутия и да извадя тази 4аст, че кутията си ми работеше перфектно но блокажа в раздатката ме прецака.

Между другото 2003-2004 година бензинките на ХС70 също ставали които са с 55-51SN AWD кутии, както и някои ХС90 и В70 4х4 които ги няма много много в БГ. Ако някои има от тези... да ми пише моля