Волво Клуб - България

Full Version: ХС 90 на 753 000 км
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=2&act=4&adv=21430467577460000&slink=9tdbbc">http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=9tdbbc</a><!-- m -->
В тази обява автокъщата е обявила пробег 157 800 км, а на стикера за смяна на маслото е изписано 10/2014 на пробег 753 000 км. Това е ХС90-то с най-голям пробег който съм виждал, ако изписаното на стикера е вярно.
153000 e написано на стикера.
И аз го виждам 153 000, колега. Не че не са го подменили, де.
Аз съм се заблудил от снимката на стикера, първоначално ми се видя първата цифра като седмица.
Като му гледам състоянието на седалките и волана реалния пробег повече се доближава до 750000км отколкото до 157000км
Абе като я гледам, истината е някъде по средата Big Grin
iasku Wrote:Абе като я гледам, истината е някъде по средата Big Grin
Може би, малко вдясно от средата Wink
Преди време ми предложиха един бартер на Мерцедес за Волвото. Мерцедеса по снимки запазен на таблото 157х км. Пратиха ми сканиран талона, проверката показа следното: кола закупена 2006 година през 2011 за последно влиза в официален сервиз на 450хил.км, т.е по около 90хил.км годишно, следователно през 2013 когато влиза в БГ е на около 600хил км, също така се оказа, че колата е била такси и апарата за отчитане е фабрично в огледалото за обратно виждане, изводите за километрите на които влизат тук моргите сами си ги правете и всеки се надява, че не е неговата и вика какви боклуци са вече новите коли, чупят се на по 200хил.км :mrgreen:
2012 Януари. Обикаляме с баща ми по русенските автокъщи и търсим Мерцедес Ц класа за него.
Харесахме един и огледа почна- запазен, лъскав, двигателя мърка и т.н. На километража- 16х ххх км, бре к'во е туй чудо?! Стикерите с маслата потвърждават пробега, сервизната книжка- печати, подписи... и тя така.

...и накрая к'во- в жабката намирам гаранционна карта на закупени през 2010 гуми и написан пробег 26х ххх.

...купихме колата и вече 3 години баща ми я кара без проблем. Късметлия си е той.