Волво Клуб - България

Full Version: За задравината на Volvo
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Оня ден, ме удариха. Успях лично, да се убедя в здравината на Volvo. Big Grin
[attachment=43492]
[attachment=43451]
Колега сложи си теглича и така няма да ти цапат задната броня :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
И все пак е добре да огледаш отдолу гредата как изглежда, защото може да се нуждае от малко изправяне. Пакртроника бачка ли? :lol:

П.П. Дистанция ли не знаят какво е, да броят до четири ли не могат...
Благодаря, за подсещането, ще я видя. Парктроника го проверих почти веднага. Работи.
Колега това все пак е удар отзад, а аз доколкото знам отзад почти всички коли са по-усилени отзад, също така сравнението не е много меродавно, тенекията на корсата е като от вестник.Какво би станало (пази боже разбира се), при челен удар с А6 олроуд дори и с 40, тогава вече аз лично бих приел сравнението за здрав автоНобил? Само за сравнение - преди няколко години докато имах Ауди Б4 в мен странично се натресе такси Дачия, на мен ми паднаха лайстните на вратите и леко хлътна задната лява врата без дори да се обели боята или това да навреди на функцията на ел.стъклата, заключването или отварянето на вратата, само лека вдлъбнатина.Последствията за Дачията бяха обаче почти , като на показаната Корса.
Аз имах същата случка само че има теглич Smile
Излишно е да споменавам че само ми смачка пластмасовата капачка на теглича.
Някъде бях гледал снимки от челен с S клас положението за S-ката не беше много по различна от хлопела.
Колеги моля за малко помощ
Колата е хс70 2008 ще и слагам теглич
Каде да видя има ли пусната инсталация
И трябва ли да се пипа софтуеара след монтажа
Благодаря
Струва 240лв чисто нов
Добра ли е цената
Колега, СМЧ Малко не си нацелил темата, ама хайде.
Имаш "подготовка", но нямаш най важното - ей това [Image: 31407107.jpg]
Това включва и [Image: 0900c8af81a2d1c1.jpg]
Поразучих устройството покрай това, че заради една окислена клема разглобих цялата х..ня.
Най-добре си намери кола, от която да смъкнеш теглича и докато го демонтираш внимателно изкопирай схемата за монтаж.
А иначе тук се монтира [Image: 99V70cables_cr.jpg]

Ако цената е с ел. инсталацията, взимай и не го мисли. Ако е само за желязото е скъпичко, ама все пак е Волво.
Значи моя теглич (несваляем Thule) нов е струвал в МП около 500 лв + около 200 лв. монтаж
Като сте повдигнали темата ето едно XC със спукана броня:
https://youtu.be/4yeCG6SS5wI
Pages: 1 2