Волво Клуб - България

Full Version: ИМАМ НУЖДА ОТ ИНФОРМАЦИЯ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте на всички, карам волво 480турбо от 5години, искам да го сменя вече.
Вариантите които си мисля са
волво s40 2l. turbo
alfa 156 2l
мицубиши галант 2,5l
Почти ми е ясно какво щте ми отговорите а и моите предпочитания са за Волвото но ми биха били интересни и вашите коментари.
Има ли как с номерата на двигателя и рамата да науча нещто повече за колата която искам да си купя
БАГОДАРИЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО
СПЕШНО Е чЕ УТРЕ МОЖЕ ДА ХОДЯ ДА ГЛЕДАМ ЕДНО S40
Здравейте на всички, карам волво 480турбо от 5години, искам да го сменя вече.
Вариантите които си мисля са
волво s40 2l. turbo
alfa 156 2l
мицубиши галант 2,5l
Почти ми е ясно какво щте ми отговорите а и моите предпочитания са за Волвото но ми биха били интересни и вашите коментари.
Има ли как с номерата на двигателя и рамата да науча нещто повече за колата която искам да си купя
БАГОДАРИЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО
СПЕШНО Е чЕ УТРЕ МОЖЕ ДА ХОДЯ ДА ГЛЕДАМ ЕДНО S40
С две ръце за Волвака. Доколкото съм чувал от познати Алфата е малко твърдичка на возия, за митсубишито нямам мнение но небих го предпочел пред Волво
С две ръце за Волвака. Доколкото съм чувал от познати Алфата е малко твърдичка на возия, за митсубишито нямам мнение но небих го предпочел пред Волво
Брей колегата не спи а е станал в ранни зори да мисли за Волво, дайте му едно рамо че да не вземе друго Smile Аз също ще предпочета волвото, най вече заради сигурноста, после заради дизайна, после заради добре оформения удобен и комфортен интериор и накрайя заради това че е Волво Smile Успех и безаварийно.
Брей колегата не спи а е станал в ранни зори да мисли за Волво, дайте му едно рамо че да не вземе друго Smile Аз също ще предпочета волвото, най вече заради сигурноста, после заради дизайна, после заради добре оформения удобен и комфортен интериор и накрайя заради това че е Волво Smile Успех и безаварийно.
Купих си Волвото
Ве4е имам ес 40 2л Турбо
Благодария много на sOmeOne.
Апропо
Като карам на високи обороти и колата ми много пу6и.
Мислия че това е от турбото, маслото с което го е карал автоджамбазина е 15w40 а мислия 4е за това пуши. Чакам мнения.
Купих си Волвото
Ве4е имам ес 40 2л Турбо
Благодария много на sOmeOne.
Апропо
Като карам на високи обороти и колата ми много пу6и.
Мислия че това е от турбото, маслото с което го е карал автоджамбазина е 15w40 а мислия 4е за това пуши. Чакам мнения.