Волво Клуб - България

Full Version: Търся да купя XC 90
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги.От известно време се опитвам да си харесам бензиново XC 90,но в България поне последния месец не се предлага.Желанието ми е да е производство 2009 до 2011,бензин или газ,по-възможност да му е обръщано внимание и да не е карано от състезател.Ако някой се е чуди дали не е време да ъпгрейдва и да продаде старото,моля да пише.Покупката от България е за предпочитане.Защото има предложения в Германия но не ми са ясни процедурите и логистиката за там.Ще съм благодарен на всякакви предложения и коментари!Аз съм от Пловдив.Телефон за връзка 0899 979 388 Николай.Желая ви успешна седмица и добро настроение.
Здравей,

един колега тук продава един хубав V8, който със сигурност си струва да се погледне. Мисля че само годината му е малко по- стара от това което си посочил, но вярвам че може да си поговорите и да се разберете.

Ето я и темата:

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=48&t=38969">viewtopic.php?f=48&t=38969</a><!-- l -->
JMI Wrote:Здравей,

един колега тук продава един хубав V8, който със сигурност си струва да се погледне. Мисля че само годината му е малко по- стара от това което си посочил, но вярвам че може да си поговорите и да се разберете.

Ето я и темата:

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=48&t=38969">viewtopic.php?f=48&t=38969</a><!-- l -->
+1
От това което съм чел във форума за конкретния автомобил и мненията на колеги, струва си човек да се замисли сериозно!
Успях да си намеря успешно автомобила който търсех.Днес се върнах от Германия на собствен ход.Възхитен съм от возия и динамика.А за комфорт и умни решения нямам думи.Е, малко повече ми идва скрибуцането на централната конзола и щората отзад но с времето ще се боря с този дерт.Закарах я в сервиз да я погледнат и бяха очаровани от състоянието и.Нищо за смяна не намериха.Единственото което не работи е клаксона.Някой може ли да ми каже дали се е случвало и на други, и можете ли да ме ориентирате колко може да струва частта в МП?Да се търси ли 2ра употреба?Не ми е проблем да я купя ,но честно казано мога и без свирка.
cadillac Wrote:Успях да си намеря успешно автомобила който търсех.Днес се върнах от Германия на собствен ход.Възхитен съм от возия и динамика.А за комфорт и умни решения нямам думи.Е, малко повече ми идва скрибуцането на централната конзола и щората отзад но с времето ще се боря с този дерт.Закарах я в сервиз да я погледнат и бяха очаровани от състоянието и.Нищо за смяна не намериха.Единственото което не работи е клаксона.Някой може ли да ми каже дали се е случвало и на други, и можете ли да ме ориентирате колко може да струва частта в МП?Да се търси ли 2ра употреба?Не ми е проблем да я купя ,но честно казано мога и без свирка.
Честито и само хубави емоции с придобивката!За клаксона - подай ток директно на клаксона/може би са два/ да видиш дали не е изгорял.
Аз ако знаех къде се намира клаксона....Някой може ли да даде идея къде да търся?Има ли достъп до него?