Волво Клуб - България

Full Version: РАБОТНА СРЕЩА 2015г
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Узана е перфектния център на България,но и Пловдив, Стара Загора и Велико Търново също са подходящи за подобна среща.
Узана е живописно и красиво място,пробвано е,и моят глас е за там Wink

Поздрави!
bg_tiger1978 Wrote:По принцип си мислих за Русе, че е близо и до Плевен,Търново и Добрич, а за Варна, София , Ст.Загора и Казанлък е еднакво отдалечено. Обаче с оглед стеченията на обстоятелствата може и в Пазарджик, не е толкова важен хотела, на предната подобна среща преди ОС2012 всеки се спасяваше сам с хотела, по-важното в случая е да има кой да намери конферентна зала, която да ни събере и да се запази и капарира, както и някоя прилична кръчма за вечерта за приятната част.

Дидо, ти прегледа ли подробно линка който ти постнах? Не случайно споменах че има всичко необходимо. Точно този хотел има огромен паркинг, 4бр. конферентни зали и има един от 3-те най-добри ресторанта в града с капацитет над 120 места.

Идеята ми беше да има всичко на едно място и затова точно това място предложих. Севдо и Калин са посещавали хотела и могат да ти споделят.

В Русе бих дошъл с удоволствие, много харесвам този град и отдавна не съм бил там.
Да Станчо, видях линка, нямам против да се видим и в Зарата, а съоръжението е повече от сериозно за целта. На нас ни е нужна зала за 20-30 калпака, кръчма, за два пъти повече хора и организатор Wink
Наближава края на август, когато приключва анкетата. Откроява се периода от средата до края на октомври...други предложения за място, за сега Ст. Загора, Русе, Узана....Пловдивско...
bg_tiger1978 Wrote: Наближава края на август, когато приключва анкетата. Откроява се периода от средата до края на октомври...други предложения за място, за сега Ст. Загора, Русе, Узана....Пловдивско...

Май това ще са местата и времето в което тепърва ще трябва да се гласува.
Аз бих добавил и Юндола...,мястото е приятно,хотели с конферентни зали бол,пък и по това време може и сняг да има Smile

Поздрави!
Аз също съм "За" Узана или Юндола .
Моля следващите мнения в тази тема <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=36&t=39230">viewtopic.php?f=36&t=39230</a><!-- l -->, тази поради изчерпване на съдържанието се заключва. Ще помоля модераторите след няколко дена да я архивират. Благодаря.
Pages: 1 2