Волво Клуб - България

Full Version: Показване/скриване на регистрационен номер
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги,

Позволявам си да пусна такава тема, защото ми е странно и дори малко любопитно, защо повечето когато публикуват снимки на автомобилите си или ги слагат като аватар, скриват раегистрационния номер... :roll:
Понякога съм виждал странни неща, като например това, че явно номера е скрит умишлено, но в поредица от няколко снимки от различни страни автора като че ли забравя това и номера се вижда - особено в темата "Снимки на нашите шведски красавици".
За да го правят, явно колегите имат нещо предвид - ако е от страна на безопасност - кажете!
Другото странно е, че на регулярните месечни и национални срещи (за мой срам - още не съм присъствал на нито една :oops: ), всички виждат номерата на автомобилите и знаят на кого са - каква е тогава причината да се скриват в постовете...?!

Лично аз мисля, че показването на номера дори е добра идея, защото всекидневно някой се разминава с някой и виждайки позната кола, поне един поздрав може да даде! Или да помогне, ако има нужда...
А това дали някой ще знае коя е колата ми, не е от толкова голямо значение - който е решил да прави пакости, ще ги направи и без това...

Поздрави! И дано не съм обидил някой... Ако е така, предварително се извинявам!

Симеон
Аз също съм се чудил не веднъж Wink
Моя пък даже си го имам на ключодържателя Smile

п.п. колега Мони - айде счупи каръка и ела тая неделя Smile
В форумите, как да е. За мен е без значение дали ще се вижда номера или не.
Но някой хора практикуват и това:

[attachment=43736]
Заради камерите на КАТ, може би... :roll:
и аз много пъти съм се чудил на този факт Smile . аз например номера като комбиинации не помня, освен на най близките хора около мен, но на 99% от хората съм го запомнил визуално, т.е. ако ме пита човек няма да се сетя за номера на даден човек но ако ми сложите на масата 50 табели ще кажа коя е неговата.... странно но факт Smile
p.s пример - преди няколко месеца, си карам през подбалканския път, и се разминавам с едно S80 и го познах при положение че никога не съм вижал нито собственика нито колата на живо( bg_tiger1978) Smile
Крият се, защото ако имаш подходящите връзки (в КАТ / община) по номера можеш да разбереш къде домува колата и съответно ако имаш нечисти намерения - да ги осъществиш.