Волво Клуб - България

Full Version: сервизи Варна
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Здравеите,
Някои може ли да ми каже за по читави сервизи за марката ни в Варна а не сега да откриват топлата вода монтъорите.
Благодария ви предварително
Здравеите,
Някои може ли да ми каже за по читави сервизи за марката ни в Варна а не сега да откриват топлата вода монтъорите.
Благодария ви предварително
gjm_72 Wrote:Здравеите,
Някои може ли да ми каже за по читави сервизи за марката ни в Варна а не сега да откриват топлата вода монтъорите.
Благодария ви предварително
Здравей,
аз скоро си купих моето Волво и се чудих къде да си сменя консумативите, един приятел ме посъветва къде да отида. Сервиза се намира като тръгнеш от спирка Патриарха по успоредната уличка на бул. Владислав по посока на центъра, предпоследната пресечка в дясно и после на 30 метра вляво се намира сервиза. Там ще търсиш Иван, той се занимава специално с Волво. Аз съм долен от неговите услуги.
gjm_72 Wrote:Здравеите,
Някои може ли да ми каже за по читави сервизи за марката ни в Варна а не сега да откриват топлата вода монтъорите.
Благодария ви предварително
Здравей,
аз скоро си купих моето Волво и се чудих къде да си сменя консумативите, един приятел ме посъветва къде да отида. Сервиза се намира като тръгнеш от спирка Патриарха по успоредната уличка на бул. Владислав по посока на центъра, предпоследната пресечка в дясно и после на 30 метра вляво се намира сервиза. Там ще търсиш Иван, той се занимава специално с Волво. Аз съм долен от неговите услуги.
В клуба от Варна си имаме монтьор,казва де Севдалин (ника му е Мевдо)
Познавам 5-ма приятели с волва,който сервизираме колите си при него.
Човека е много печен,разбира си от работата и не се отказва докато не намери проблем по автомобила.Ето ти негов GSM:0888759343
Ако пък имаш нужда от алармичка или музика за колата можеш да се обадиш и на мен 052/60-48-69
Успех
В клуба от Варна си имаме монтьор,казва де Севдалин (ника му е Мевдо)
Познавам 5-ма приятели с волва,който сервизираме колите си при него.
Човека е много печен,разбира си от работата и не се отказва докато не намери проблем по автомобила.Ето ти негов GSM:0888759343
Ако пък имаш нужда от алармичка или музика за колата можеш да се обадиш и на мен 052/60-48-69
Успех

GT1

Хм, варналии търсят севриз за Волво във Варна?! :-k

Ми те явно не знаят, че:
Сервиз за Волво = Бат' Мевдо
Музика за Волво = Здравко

Tongue Tongue Tongue

Или както е казал поета: Волво фор лайф! :wink: Big Grin

GT1

Хм, варналии търсят севриз за Волво във Варна?! :-k

Ми те явно не знаят, че:
Сервиз за Волво = Бат' Мевдо
Музика за Волво = Здравко

Tongue Tongue Tongue

Или както е казал поета: Волво фор лайф! :wink: Big Grin
Благодаря ви
Днес се запознах и с двамата, и тогава 4овек се замисля 4е форумите са хубаво нещо.
Благодаря ви
Днес се запознах и с двамата, и тогава 4овек се замисля 4е форумите са хубаво нещо.
Pages: 1 2 3