Волво Клуб - България

Full Version: МеПеСе-то спира в движение
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Както си карам и колата гасне (според мен нещо с тоците е), после светва таблото и паля на трета подтикнат от инерцията. Мисля, че това е някаква калпава връзка щото и алармата ми се включва все едно, че съм откачил клемите от акумулатора. Някакви идеи, че бая път ме чака уикенда... Каварна ме чака.
Както си карам и колата гасне (според мен нещо с тоците е), после светва таблото и паля на трета подтикнат от инерцията. Мисля, че това е някаква калпава връзка щото и алармата ми се включва все едно, че съм откачил клемите от акумулатора. Някакви идеи, че бая път ме чака уикенда... Каварна ме чака.

BOCK GT1

Майкъл,
вземи си провери дали клемите на акумулатора са стегнати.
Дали имаш достатъчно вода в него. Долей, ако трябва.
И накрая - кога за последно си го зареждал? Ако не си спомняш - направи го!
Просто тръгни оттам.
Това сега лятото е често срещан проблем

BOCK GT1

Майкъл,
вземи си провери дали клемите на акумулатора са стегнати.
Дали имаш достатъчно вода в него. Долей, ако трябва.
И накрая - кога за последно си го зареждал? Ако не си спомняш - направи го!
Просто тръгни оттам.
Това сега лятото е често срещан проблем
Начи оня ден като се случи това взех една шкурка и поужулух клемите и полюсите, но за вода не се бях сетил, ще я видя утре по светло. Хрумна ми и дали някое реле не прави мизерия.
Начи оня ден като се случи това взех една шкурка и поужулух клемите и полюсите, но за вода не се бях сетил, ще я видя утре по светло. Хрумна ми и дали някое реле не прави мизерия.

GT1

Зареди си акумулатора.
А после си провери и алтернатора. С мултицет -> да е 13.8-14.4 волта.
Имах подобен проблем - оказаха се четки.

GT1

Зареди си акумулатора.
А после си провери и алтернатора. С мултицет -> да е 13.8-14.4 волта.
Имах подобен проблем - оказаха се четки.
Ще го провервя и него, но имак преди около 3 години сменях четки.
Ще го провервя и него, но имак преди около 3 години сменях четки.
Pages: 1 2