Волво Клуб - България

Full Version: Volvo - S80 - 2.8 24V T6 (272 Hp)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здрасти колеги от скоро съм собственик на Volvo - S80 - 2.8 24V T6 (272 Hp) имам доста неща да разбера за него. Започвам подред
1. прекъсва между 3500 - 4000 оборота като дупка
2. не намира тв канали
3. работи само централната колона било изгоряло някакво стъпало къде е как да го видя какво е
4. проблем с есп включва се когато си иска
5. спирачките изглежда задържат
6. искам да сложа газова но идея нямам каква
7. централната конзола свети когато си иска
8. проблем с електрониката като цяло
9. навигацията няма диск искам да купя но не от мото пфое

ами мисля че това са проблемите закоито се сещам моля ви помагаите
Добре дошъл колега и честита ти придобивка! Много безаварийни километри да имаш с нея и само гориво и течност за чистачки да наливаш! Не пишеш от къде си, но ако си от София Tisho е твоя човек за електрониката. Проблема със спирачките ми се струва най-притеснителен, съветвам те с него първо да започнеш... Успех!
мерси много колега, от Пловдив съм доста често пътувам до София така че няма да е лошо да ми дадеш контакт с този Тишо.
1. Автоматик ли е?
2. Няма и да намери. Wink Когато е проектирана колата нямаше цифрова ефирна телевизия. Е сега пък няма аналогови канали в ефира.
3. Кой модел е музиката?
4. Пета точка е вероятния причинител на светващата лампа.
5. Оправете го по скоро.
6. Тук не мога да помогна скаран съм с този тип бомби. :mrgreen:
7. Какво се разбира под централната конзола? Радио? Климатик?
8. Подробности? Тази кола има поне няколко килограма електроника. Едва ли всичко дава проблеми. По принцип електрониката на тези модели е добре направена и рядко даваща проблеми. Wink
9. Голяма полза няма да имаш - няма карти за БГ за по-старите навита, Има по торентите - теглиш, печеш на диск/ове и т.н. Коя година е колата? С DVD или с CD-Changer за навигацията е?
здравейте колеги имам volvo s80 t6 имам проблем с скоростната кутия интересуваме дали ако сложа от 2,4 дали пасжат че ми писна да я ремонтирам старата много е калпава

zdraveite kolegi imam volvo s80 t6 imam problem s skorostnata kutiq interesuvame dali ako sloja ot 2,4 dali pasvat ce mi pisna da q remontiram starata mnogo e kalpava
lorda.82 Wrote:здравейте колеги имам volvo s80 t6 имам проблем с скоростната кутия интересуваме дали ако сложа от 2,4 дали пасжат че ми писна да я ремонтирам старата много е калпава

zdraveite kolegi imam volvo s80 t6 imam problem s skorostnata kutiq interesuvame dali ako sloja ot 2,4 dali pasvat ce mi pisna da q remontiram starata mnogo e kalpava


Имаше някъде по хамериканските форуми такива опити, но незнам докъде са го докарали. Защото скоростната кутия освен железарията има и управление. Доколкото бях чел заради размера на Т6 айсин няма как да се монтира. Вижда ми се по реалистично да си намериш M65 и да я монтираш - тоест да си имаш Т6 с ръчни скорости. Тъй като този мотор го има и с ръчни скорости.