Волво Клуб - България

Full Version: тампоните на стабилизиращата щанга
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
здравейте колеги.имам проблем с окачването на Волво С60 2001г. 2.4 мотор, 140 коня.
Проблема е , как да поставя новия тампон в задната стабилизиращата щанга ?
А какви тампони си купил?Ако са от Пловдивските,мисията не възможна.
Kangalov Wrote:А какви тампони си купил?Ако са от Пловдивските,мисията не възможна.

Защо ?
Kangalov Wrote:А какви тампони си купил?Ако са от Пловдивските,мисията не възможна.

не не са бг. мисля че бяха Полски но не съм сигурен , но е винаги най скъпото на пазара уж за добро. И биалеткиите не са от 20лв а са от 50лв, но нямам представа щангата е с дебелина 1.9 тампона вътрешната окръжност е същата, но не виждам как може тампона да се нахлузи на щангата без да се нарани тампона, или да се среже на две това е единствения изход . не знам помагайте ако имате някаква представа
Дай снимка на тампона.Но ако е цял тампон,дори и Полски,мисията пак е не възможна.Тази щанга се прави с ляти тампони,при фабрични условия.Принципно има оправия,но е много заигравка,защото трябва да се правят допълнителни фиксатори,за новите тампони,които вече не са ляти на щангата и ще ходят на където си искат.
Ето погледни на снимката в червеното кръгче.Там е новият пригоден фиксатор,който много прецизно трябва да се изработи.Също така,новият Ти тампон,трябва да е дошъл и с подходяща нова планка,защото старата от твоята щанга е не възможно,да я използваш.
[attachment=44654]
Kangalov Wrote:Ето погледни на снимката в червеното кръгче.Там е новият пригоден фиксатор,който много прецизно трябва да се изработи.Също така,новият Ти тампон,трябва да е дошъл и с подходяща нова планка,защото старата от твоята щанга е не възможно,да я използваш.
[ATTACHMENT NOT FOUND]

ясно мисия невъзможна . Благодаря.трябва явно и с щанга . само сега ми стана чудно защо продават тампона без щангата . за пари
Да,някои търговци са некоректни.Може и само тампони да поръчаш,но ти трябват ето такива,след което сам да си направиш фиксаторите,за да не излизат.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.ipdusa.com/products/10022/103013-front-ipd-anti-sway-bar-mount-kit-25mm-bar">http://www.ipdusa.com/products/10022/10 ... t-25mm-bar</a><!-- m -->