Волво Клуб - България

Full Version: Бордови компютър
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте, собственик съм на volvo s60 2004, но бордови компютъра ми е на италиански. Чувал съм, че при натискане на комбинация от копчета, мога да го променя на друг език, примерно на английски. Ако някой има идея как да го променя нека остави отговор. Благодаря!
Промяната става в МП (срещу пари) или колегата Ники Добрев, но доколкото знам сега е в Англия.
Има си тема потърси я.
Ето я темата : <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=21&t=26108">viewtopic.php?f=21&t=26108</a><!-- l -->
Здравейте колеги! Въпросът ми е :
Имам на волвото s60 d5 2004g, от ляво на волана ръчката за мигачите и фаровете,на нея имам само един бутон READ,да си чета грешките.
Може ли да си сложа лостче с нужните копчета по него и да ми изписва вече разход и т.н. Нужно ли е нещо в МП да се обучава?
Не са копчета, а врътка на въпросното лостче, но дали е врътка или бутонче, информацията, която търсите не се намира в него. Освен лостчето е необходим и софтуер.