Волво Клуб - България

Full Version: Има ли колеги от Ловеч?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Има ли някой от потребителите или членовете на клуба от Ловеч? Може да си спретнем някоя среща в удобен ден и час.
А една разходка тази неделя до Троян?
Дали в Троян или Плевен, на едно и също разстояние ми е, но точно тази неделя няма как да отсъствам от сбора на село .. Ядене, пиене. Big Grin
Идеята ми беше просто да видя дали има съфорумници от Ловеч и евентуално да си "уредим" някоя среща от типа на тази в Троян. Мисля, че досега не е имало там.
KngRoo Wrote:Дали в Троян или Плевен, на едно и също разстояние ми е, но точно тази неделя няма как да отсъствам от сбора на село .. Ядене, пиене. Big Grin
Идеята ми беше просто да видя дали има съфорумници от Ловеч и евентуално да си "уредим" някоя среща от типа на тази в Троян. Мисля, че досега не е имало там.

Tommy е от Ловеч, но не знам дали влиза във форума. Готин пич - има сервиз за гуми в града.
bell Wrote:
KngRoo Wrote:Дали в Троян или Плевен, на едно и също разстояние ми е, но точно тази неделя няма как да отсъствам от сбора на село .. Ядене, пиене. Big Grin
Идеята ми беше просто да видя дали има съфорумници от Ловеч и евентуално да си "уредим" някоя среща от типа на тази в Троян. Мисля, че досега не е имало там.

Tommy е от Ловеч, но не знам дали влиза във форума. Готин пич - има сервиз за гуми в града.
+1
Влиза, но може да му пишете и на лични.
Имам му и телефона, понеже взех комплект джанти за ХС-то..., но не знам дали е редно да го давам без съгласието му!
Успех
KngRoo Wrote:но точно тази неделя няма как да отсъствам от сбора на село .. Ядене, пиене. Big Grin

Ааа, колега, не си прав според мен, я пренеси сбора на село на срещата да видиш колко народ ще се събере ... ;-)
Няма начин да няма начин. :mrgreen:
Айде по нататък, че тогава ще се коли прасето. :mrgreen:
KngRoo Wrote:Айде по нататък, че тогава ще се коли прасето. :mrgreen:

Тогава пък да знаеш колко желаещи за среща ще се появят ... Wink
Шегувам се разбира се, надявам се че ще запазиш ентусиазма си за срещи.
Като се наканиш пусни нарочна тема в раздела за срещи около седмица преди това.
Поздрави.
KngRoo Wrote:Идеята ми беше просто да видя дали има съфорумници от Ловеч и евентуално да си "уредим" някоя среща от типа на тази в Троян. Мисля, че досега не е имало там.
Какво ще кажете за една обща среща Ловеч/Троян около Коледа - примерно на 26.12?
По отношение на мястото - вие сте на ход...
На върхът,на равнобедреният триъгълник - Ловеч,Троян е Велико Търново...И се пада точно по средата. :mrgreen:
Pages: 1 2