Волво Клуб - България

Full Version: да попитам има ли вол...........
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
да попитам има ли волво от 4 серия което е с минимум 2 аербега
да попитам има ли волво от 4 серия което е с минимум 2 аербега
Да, 460 GLT след около 1993 г., но е екстра.
Да, 460 GLT след около 1993 г., но е екстра.
Бре, мойто е 460 2.0 SE и има airbag на волана и двете предни врати - това брои ли се за 3?
Бре, мойто е 460 2.0 SE и има airbag на волана и двете предни врати - това брои ли се за 3?
Едва ли страничните ербеци са във вратите, :roll: по скоро са в седалките ... :!: :?:
Едва ли страничните ербеци са във вратите, :roll: по скоро са в седалките ... :!: :?:
Във вратите са. Едни дебели кютюци са ги направили, човек нищо не може да сложи там. Там са ми сложили и някакви знаци за airbag ... В седалките не са със сигурност поради две причини.
1. има кабели само за отоплението и алармата за коланите.
2. ако тоя балон се надуе ще ме хвърли в тъч-а освен ако нямаш на предвид катапулт, което сега като се замисля, може да не е чак толкова лоша идея. Само да не стане поразията в тунел или под мост... Всъщност тавана на колата ще ми е достатъчен. Освен това, ако съм с колан, доста кофти ще се почувствам с airbag втъкнат изодзад.

ето тук една снимка на модела
[Image: zzi8952041mj7.jpg]

а така изглеждат като нямат airbag
[Image: ppy8122041om0.jpg]
Понякога страничните airbag-ци са в рамките м/у двете врати, но не и на този модел.
Във вратите са. Едни дебели кютюци са ги направили, човек нищо не може да сложи там. Там са ми сложили и някакви знаци за airbag ... В седалките не са със сигурност поради две причини.
1. има кабели само за отоплението и алармата за коланите.
2. ако тоя балон се надуе ще ме хвърли в тъч-а освен ако нямаш на предвид катапулт, което сега като се замисля, може да не е чак толкова лоша идея. Само да не стане поразията в тунел или под мост... Всъщност тавана на колата ще ми е достатъчен. Освен това, ако съм с колан, доста кофти ще се почувствам с airbag втъкнат изодзад.

ето тук една снимка на модела
[Image: zzi8952041mj7.jpg]

а така изглеждат като нямат airbag
[Image: ppy8122041om0.jpg]
Понякога страничните airbag-ци са в рамките м/у двете врати, но не и на този модел.
Pages: 1 2