Волво Клуб - България

Full Version: Бояджийски услуги - Варна
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте, Колеги Smile
Прерових тази тема, малко инфо има за Варна. Общо взето преди няколко години се говори най-вече за Колор Груп.
След две охлузвания на предната броня и леко такова на лява врата долу - ми предстои козметичен ремонт. Сервиза на Колор Груп има ли го още? Под метрологията ли е и още ли работят качествено? Приемам всякакви съвети и препоръки Smile
Също така искам да попитам, тъй като ожулването на вратата е под лайсната - дали е възможно да се оправи само под нея - с цел спестяване на средства. Ако разбира се не стане с пастиране?

Благодаря Smile
Ама не се блъскайте де, отговорете на човека един по един... Човека две години е чакал, ще изчака още 29 минути! Или от варналии никой не си е боядисвал колата?! А, ти да видиш!!!
От няколко дена и аз поех по пътя на автотенекеджийските услуги. Е тия хора не познават парите! Преди чувах, че масовата цена е 100 лв на детайл, ама къде ги тия бояджии? Ако някой знае нещо по въпроса да драсне някой ред с конкретна информация. Сервиза, за който писа колегата още го има, двора му е пълен, но оставам с впечатление, че работи основно със щети към застрахователи. не че ме върнаха щот съм без каско, ама както казах - не познават парите. 560лв за две врати [Image: 5f600d175d8b5441faff14db32bc4a41.gif]
Струва ми се, че питаш за координати на Ицо Неделчев Wink

Колега от форума е с V70.
Правил съм две коли при него - доволен съм. Дидо и Кангалов и те правиха там техните, мисля че и те са доволни.

За цената не знам колко ще ти каже, защото зависи дали е само боядисване или има и китване и т.н., а и зависи от самата боя(металик, перла...), но аз бях доволен и от цената.

Телефона на ЛС.
Cavalera Wrote:Струва ми се, че питаш за координати на Ицо Неделчев Wink

Колега от форума е с V70.
Правил съм две коли при него - доволен съм. Дидо и Кангалов и те правиха там техните, мисля че и те са доволни.

За цената не знам колко ще ти каже, защото зависи дали е само боядисване или има и китване и т.н., а и зависи от самата боя(металик, перла...), но аз бях доволен и от цената.

Телефона на ЛС.

Потвърждавам и аз за качествената работа на Ицо Неделчев. Тази пролет и моята кола бе боядисана частично при него.
И аз потвърждавам , че Ицо Неделчев е сериозен специалист в автобоядисвянето !!!
Благодаря. Ще звънна да го видя.
"От кал да си - Ицо да си"SmileSmileSmile
Еми .. аз почаках почаках -- и накрая в колор груп Smile Не си спомням цената, но не беше нещо дето да ме държи бъден една седмица Smile

Сега, след две години пак се посъбраха дребни забележки и вече ще знаем за г-н Неделчев Smile
Да кажа в крайна сметка какво стана. Не съм се обаждал на колегата Неделчев. Закарах я в Шумен. Цялата работа (вкл. и пътя насам-натам) ми излезе със 100 и кусур лева по-евтино от варненските майстори.