Волво Клуб - България

Full Version: Не ми работи дистанционното, моля за помощ - S80
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте,наскоро си купих Volvo S80 2.4 170 k.s A/T ,2000г..................някой неща не работят по автомобила и ако може някой да помогне или да даде насока ще съм много благодарен,Въпросите ми са следните:
1)Дистанционните (и двете ) не функционират........взех батерия........нищо.......централното с ключа си работи и индикатора по средата си свети ?
2)Шибдаха не работи!
3)Има дразнещ шум при въртене на волана.."скърцане" ?
4)Някой ако ползва тези YATOUR MP3 адаптори,моля за отзиви,въобще да си давам ли парите Big Grin !
Yatour Digital MP3 USB SD AUX adapter CD changer player interface for Volvo HU-XXX factory car radio/stereos Din emulator
............Ако нещо е тъпо или неправилно написано моля за извинение !!! Idea
Здравей,
аз съм с Yatour Digital MP3 USB SD AUX и колата ми стана друга. Пускам си разговори по телефона, пускам си клипове от телефона и аудиото от колата, качил съм си на карти Gb музика, даже на таблета гледам филми и звука е от колата.
Да не ти е сменено огледалото за задно виждане? Там е модула ,който управлява дистанционните.
Дистанционните ако се стояли без батерия или с изтощена такава дълго време губят памет.
Djoniii Wrote:Здравейте,наскоро си купих Volvo S80 2.4 170 k.s A/T ,2000г..................някой неща не работят по автомобила и ако може някой да помогне или да даде насока ще съм много благодарен,Въпросите ми са следните:
1)Дистанционните (и двете ) не функционират........взех батерия........нищо.......централното с ключа си работи и индикатора по средата си свети ?
2)Шибдаха не работи!
3)Има дразнещ шум при въртене на волана.."скърцане" ?
4)Някой ако ползва тези YATOUR MP3 адаптори,моля за отзиви,въобще да си давам ли парите Big Grin !
Yatour Digital MP3 USB SD AUX adapter CD changer player interface for Volvo HU-XXX factory car radio/stereos Din emulator
............Ако нещо е тъпо или неправилно написано моля за извинение !!! Idea

1. Кой индикатор по средата? Нищо чудно да си взел и калпави батерии, аз преди време така се чудих няколко дни защо не ми работят дистанционните след смяна на батерии.
2. А осветлението в купето работи ли?
3. Виж долу между педалите има едно гумено уплътнение на "пръчката" на волана, ако е разместено - скърца.
4. Яторите според отзиви из форума - вкарват шум в звука. По добре гром.

baipetko Wrote:Дистанционните ако се стояли без батерия или с изтощена такава дълго време губят памет.

Градски легенди... Smile
Благодаря за отговорите!
Индикатора(червен диод по средата на таблото)! ......Батерията е панасоник и чак пък никъква индикация на живот да не дава ?!....Осветлението си работи!..........Ще погледна гуменото уплътнение на волана!
......иначе автомобилът на е каран от 4.5 години...та това с паметта може и да е вярно!.........ако така къде може да ми го оправят?
Djoniii Wrote:Благодаря за отговорите!
Индикатора(червен диод по средата на таблото)! ......Батерията е панасоник и чак пък никъква индикация на живот да не дава ?!....Осветлението си работи!..........Ще погледна гуменото уплътнение на волана!
......иначе автомобилът на е каран от 4.5 години...та това с паметта може и да е вярно!.........ако така къде може да ми го оправят?


Едва ли, то ако така се губеше памет нищо нямаше да тръгва след някоя друга година бездействие... Wink

Виж в МП, да ти направят диагностика. Щом лампите в купето се управляват огледалото си е на колата.

Аз продължавам да залагам на калпави батерии, особенно ако цената им е около 20-50 стотинки бройката. Big Grin
Възможно ли е да са сменени дистанционните? Ако са от вида с 5-те бутона.