Волво Клуб - България

Full Version: Ксенон от десен волан
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги. Интересува ме дали оригинални ксенонови фарове за S/V 40 от десен волан, могат да се настроят за нашите условия? Понеже не съм държал в ръцете си такива не знам дали имат някакви допълнителни превключватели на лещата или са само със стандартните врътки за хоризонтала,вертикала и ляво /дясно.
"Кривата" на светене е пригодена за тяхното движение, сиреч и да ги свържеш, вместо да осветяваш знаците, ще светиш в очите на отсрещно минаващи автомобили, колкото и да ги свалиш надолу, все тая.
Категорично НЕ!
Да. Благодаря. Не бях сигурен дали нямат някой превключвател вътре чрез който да може да превключват на LHD / RHD , но установих в последствие че има разлика в рефлекторите ,което ясно показва че "номера" няма да мине .
Виж в стр. 106 от книжката пише нещо за настройка на фаровете, но не знам английски. Който знае да прочете и пише вярното.
Могат да се настроят, но ще е игра. По-новите модели като при мен на V60-ката се обръщат е едни чопове на самите фарове. Става за 5 минути.