Волво Клуб - България

Full Version: Копче на XC90
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги,някой може ли да ми каже за какво служи едно копче пред скоростния лост на панела на което има нарисувана кола,с нещо като радиовълни излизащи от тавана?При мен когато го натискам не свети и нищо не се променя.XC90 2006 MY
За алармата, он/офф
bg_tiger1978 Wrote:За алармата, он/офф

Дидо, а не е ли само за изключване на обемните датчици вътре в автомобила? Един вид идеята е да можеш да оставиш дете или домашен любимец за малко вътре в колата и така да не задействаш алармата след като е заключен автомобила.
Може и да греша,но ми стана любопитно.
Stanchoni Wrote:Дидо, а не е ли само за изключване на обемните датчици вътре в автомобила? Един вид идеята е да можеш да оставиш дете или домашен любимец за малко вътре в колата и така да не задействаш алармата след като е заключен автомобила.
Може и да греша,но ми стана любопитно.
Точно така,Станчо.И се изключват като натиснеш копчето веднага след като си извадил контактния ключ. Smile
Е, да, де..то и без друго е малко подобие на аларма :lol:
Благодаря колеги
тц, при мен е за двойното заключване
gadnia_metal Wrote:тц, при мен е за двойното заключване

Функцията на този бутон не е само една.
Освен редуцирането на функционалността на алармата, с този бутон се деактивира deadlock функцията.