Волво Клуб - България

Full Version: Имам си ново бижу
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте,от девет години притежавам S80 2,5 D/140, а от месец вече си имам и 244 бензин 2000 /117. Имам и други снимки, но немога да ги смаля. Колата я купих от Русе и си остана тук.
Между другото ми трябва капак за агренажа. Двигателят е В 19 2000 .
Това е на Цецо колата,и мога да ти кажа че е уникална.
Без много да се хваля - наистина е уникална
И много да я пазиш ей!
Определено ще се постарая.
Danceins Wrote:Между другото ми трябва капак за агренажа. Двигателят е В 19 2000 .
ако ще слагаш капак,мисля че трябва и оригиналната ролка на разпределителния вал.тази ще опира.
класик-240 Wrote:
Danceins Wrote:Между другото ми трябва капак за агренажа. Двигателят е В 19 2000 .
ако ще слагаш капак,мисля че трябва и оригиналната ролка на разпределителния вал.тази ще опира.
Предишният собственик беше оставил капак , но понеже е преправяна системата е сложил отдолу парче от друг вид капак. Оригиналният го срязах за да го напасна ,но понеже измерването беше малко сложно , леко го прецаках - стана по къс. Наложих го и го хванах с двата болта , не опира ,но леко в долния край е отворен. Като си купя нов капак вече знам колко да го срежа и как да го захвана. Благодаря за отзивчивостта.
Честито!
Благодаря.