Волво Клуб - България

Full Version: Маншон вътрешно каре V50 , 2.0D!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги.Вчера вдигнах колата при едни майстори,за да е огледаме отдолу.Оказа се,че имам нацепен маншон на вътрешно каре.По-разрових се по магазините тук в Бургас,но всеки ми казва,че няма.Изнервих се и отидох до Мото-Пфое и там ми обадиха цена от 103лв за к-т.Пиша ви ако някой се е сблъскал с този проблем,да удари едно рамо с някой идея.(Ако някой има маншон да го измери или знае размерите да ми ги напише).Благодаря предварително.Колата е V50 ,2.0D,136к.с ,2005г
Колега qwerty8412, бих ти дал оригинален номер, с който търсенето на маншона ще се облекчи многократно,
но трябва да уточниш вида на ск.кутия - механична или автоматична.
Механична 6 степенна (MMT6).Ако не се лъжа оригиналния номер е 31256023.Но този номер е за комплект.По него търсих,но никой магазин не намира нищо.
Колега писах ти на лично снощи.
vil4an76 Wrote:Колега писах ти на лично снощи.
Видях го колега съобщението.Благодаря ти.Ще се поровя още малко и ако не успея,ще отида при споменатия човек.
Имам същия проблем на такъв автомобил. Ако може да помогнете и на мен!
Ottis Wrote:Имам същия проблем на такъв автомобил. Ако може да помогнете и на мен!
Пич,как да ти помогнем,като не знаем от кой край на страната си.
И аз си търся вътрешнен маншон на карето на полуоските. Ляв и десен (ако не са еднакви). Колата е Volvo V50 2.0D 136hp 2005 с 6 мех. скорости.
За региона на Велико Търново.
Здравейте,
и аз си търся маншони за вътрешните карета на v50 2.0D 2005 136hp 6 мех. скорости. За Велико Търново...
Маншона за вътрешното каре е с оригинален номер 1322213.Това е по Форд и заспива .Минал съм го вече,този път.