Волво Клуб - България

Full Version: Възможно ли е това?!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Колеги,
Едно приятелче си е харесало ей тази ХС90-та. http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?top...ink=dtc5v3
В обявата пише, че е 2005-та на 88 000 км.
Според вас реално ли е това? Някой ходил ли е да я гледа тази кола?
Поне на снимките кожата, педалите и общото състояние изглеждат като на кола около 100 х. км
Сега, "иди в МП" ми е ясно и ще се случи, ако колата мине поне първия кастинг. Интересувам се дали изобщо да си губя времето да ходя с него да я гледам. :?:
Благодаря!
Би могло да е и възможно.
През по-голямото си време ако е висяла по сервизи например Smile
bell Wrote:Би могло да е и възможно.
През по-голямото си време ако е висяла по сервизи например Smile

И аз това си помислих .....
И един мармот задържа завъртането на километража...
На мен пък ми грабна окото.Доста екстри.Отвън не забелязах нещо притеснително.А седалките са направо като нови!!!Интересно предложение си е.
Мдаа.
Задните седалки по-намачкани от предните, явно е карана оттам. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
На 100% предните седалки са претапицирани и то с некачествена кожа.
А и този теглич явно не е бил само за украса.
Пише "частно лице" обади се може и да разбереш за реалните км.
Да се включа и аз :mrgreen:

1. Страниците на предните седалки са боядисвани или претапицирани, по-скоро първото - по-еФтино е.
2. Преден ляв фар е по-износен от десния, дори е видимо на снимките.
3. Воланът също нещо е маскарен, защото зеленее сивото.
4. Скоростният лост е като на кола около 200 000 км :mrgreen: на 88 000 км е още матова кожата Wink
5. "Италианка" ... не бих се занимавал с ХС90 от тази страна! Топло е, този мотор няма охлаждане на ск. кутия и е с 5 ст. Айзин. Има голяма възможност скоро да си "има бебе", т.е. да "роди" :mrgreen:
6. Заден долен капак е пръскан или някой се е играл да реди всички букви и цифри отдясно :lol:
7. Тегличът изглежда е ползван, така че това подкрепя тезата ми за т.5 ...

За друго няма да коментирам, това поне на мен би ми било достатъчно да пропусна тази кола.
Все пак се обадих по телефона чисто от любопитство. Преди това обаче проверих самия телефон. "Частното лице" се оказа горублянска автокъща ..
Легендата иначе е забавна. Колата била на някакъв златар, който имал не знам си колко коли и тази я ползвал само да ходи на ски ...
Личното ми мнение е, че ако автоджамбазите започнат да пишат книги ще изкарват повече пари ....
Явно не е бил активен скиор Big Grin . Сигурно през другото време баба му е ходила за вестници с нея.