Волво Клуб - България

Full Version: VOLVO s80 от 2002г
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте, колеги!
От един месец съм собственик на VOLVO S80/2,4. Колата е с чудесен външен вид, има сервизна история, но искам да ме посъветвате за сервиз в София, с опитни техници, където да направят диагностика и да планирам смяна на масла, дискове, накладки. Колата е с АСК и пожене до сега не съм управлявал такава, малко се притенявам, че от време на време придърпва, особено при по-рязко настъпване на газта. Ще се радвам да получа вашите препоръки.
ctomchev Wrote:Здравейте, колеги!
От един месец съм собственик на VOLVO S80/2,4. Колата е с чудесен външен вид, има сервизна история, но искам да ме посъветвате за сервиз в София, с опитни техници, където да направят диагностика и да планирам смяна на масла, дискове, накладки. Колата е с АСК и пожене до сега не съм управлявал такава, малко се притенявам, че от време на време придърпва, особено при по-рязко настъпване на газта. Ще се радвам да получа вашите препоръки.
Честито и много безаварийни километри!Ако искаш качествена поддръжка - само МотоПфое-Люлин,другото е компромис!По-скъпичко е,но с гаранция!И ъпдейт на софтуера на модулите например - никъде другаде в България не могат да ти направят,а там можеш да го получиш безплатно при пълно обслужване!
здравейте, аз на 30.05.2016г. имам записан час за ъпдейт на софтуера и малко се притеснявам ? дали се справят чувала съм доста критики, но и похвали.
Колега, благодаря за съвета за Мото Пфое - Люлин!
Ще изчакам още някой да пише за впечатления и отивам.
Видях тук, във форума, че имаше колега, който предлага да купува части от Англия и после ги праща до брат си в Русе, но забравих къде го гледах. Може ли да ми помогнете да го открия, скайп или телефон?
Присъединявам се към Pliva.
Valary, аз лично съм изключително доволен от тях, 3-а кола обслужвам само при тях и ги препоръчвам на всички. Очаквайте включване и от недоволни съфорумци, но такъв е животът. Колкото до обновяване на софтуера - само те го правят, и за Ваше успокоение е много бърза и безболезнена процедура, не се притеснявайте Smile
Двама "За" - гаранти, вече е сериозна работа. Там ще ида за основния първичен преглед, диагностика и сравняване на данните с тези от досегашната документация. Благодаря ви, колеги! Ще пиша каквотоSmile
Ето и още едно мнение:
<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.facebook.com/groups/279848032167213/">https://www.facebook.com/groups/279848032167213/</a><!-- m -->
много са несериозни Big Grin
Колеги, днес бях в сервиза на Мото Пфое - Люлин. Доволен съм от обслужването, огледа и диагностика. Сега съм наясно със състоянието на колата - не са ме излъгали като я купувах. УРА! Офертата им, обаче, за подмяна на 4бр. спирачни дискове и накладки, както и цените за кормилна рейка, дроселна клапа, сирена за алармата - не са по българския ми финансов стандарт, та ще търся алтернатива.
Евала, това е обективно мнение, да не споменавам един техен бивш клиент, който постоянно плюе по официалният сервиз. Има си плюсове има и минуси, така е с всеки сервиз, който работи с клиенти, никой не е застрахован от грешки, във всички сервизи в които съм ходил се е случвало нещо да не е изпипано, но това не е причина да почна да плюя на общо основание.
ctomchev Wrote:...кормилна рейка, дроселна клапа, сирена за алармата......

Здравей, колега!
Тези възли подлежат на ремонт. Специално дросела съм го правил собственоръчно, за сирената има писано във форума, а и знам кой би се справил с нея, ако има време. Относно рейката - има лаборатория по хидравлика и работилница към нея в Техническия университет, бл. 11. Рециклират всякакви рейки, но не съм ползвал лично техните услуги и не мога да кажа как се справят.Иначе твърдят, че са най-добрите.
И те така Big Grin
Pages: 1 2