Волво Клуб - България

Full Version: Продавам V70 2.5 TDi / 2000г. / 270К км.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте Клубари Smile Налага се да продам най любимата и надежна кола която съм имал някога, поради факта че ще се местиме извън страната и е безмислено да я взимаме със нас. Колата е закупена през Януари 2009 като нов внос от Италия (тогава все още не знаех за "Италианските коли") със 229,000 км. Въпреки това че е Италианка, тя се оказа изключително здрава и надеждна кола, и ядовете който съм имал до момента са минимални...все още е много стегната и върви много добре. Има външни забележки, защото въобще не ми пукаше и знаех че във този град няма начин как една кола да запази безупречен външен вид за дълго без да трепериш. Скоро след като я купих открих сервиза Böck GT1 (на Жоро Терзиев) във Студентски Град, и не съм бил безспокоен от тогава. Във момента колата е на 269,600км. Да, правилно прочетохте... за 7 години и 4 месеца съм навъртял 40К км. Когато искате, може да звъннете на Г-н Терзиев и да го питате за "Трайковски" и той ще Ви каже за какво става на въпрос със тази кола.

Не виждам много смисел да си чупя пръстите да описвам всичко отново тук, за това че направо ще пейстна информацията която съм пуснал от обявата на главните автоборси, тъй като правилата забраняват пуснакето на линкове директно към тях. Цената на която се предлага колата е 3,200 но лек коментар е възможно стига да е във границите на разумното, и само на място.

Ако имате въпроси, може на л.с. или на Скайп: "theccentric"

Благодаря Ви за вниманието, и Ви пожелавам лек и приятен ден!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Дата на производство: Март 2000 г.
Тип двигател: Дизелов
Мощност: 140 к.с.
Скоростна кутия: Ръчна
Категория: Комби
Пробег: 270000 км
Цвят: Сребърен

Безопасност:
• Антиблокираща система
• Въздушни възглавници - Предни
• Въздушни възглавници - Странични
• Електронна програма за стабилизиране (DSTC)

Други:
• С регистрация

Екстериор:
• 4(5) Врати
• Ксенонови фарове
• COB DRL
• Лети джанти
• Халогенни фарове

Защита:
• Аларма
• Имобилайзер
• Централно заключване

Интериор:
• Полу-Кожен салон

Комфорт:
• Бордкомпютър
• Ел. Огледала
• Ел. Стъкла
• Климатроник
• Регулиране на волана
• Серво усилвател на волана
• Система за контрол на скоростта (автопилот)
• Стерео уредба

Допълнителна информация:
Изключително надеждна, здрава и сигурна семейна кола. Много съм доволен от нея но се налага да я продавам тъй като ще се местиме. Закупена през Януари 2009 със 229, 000 реални км, навъртял съм около 40, 000 км от тогава. Гаражна през цялото време. Поддържана както трябва във спецялизиран Волво сервис във Студентски Град. Нови предни и задни дискове и накладки Brembo сложени миналата година. Колата е във движение и се ползва всеки ден. Заедно със колата вървят:
• 1х комплект летни 18" Волво R-тип със около 50% грайфер
• 1х комплект оригинални Волво 16" със зимни гуми със около 65% - 70% грайфер
• Черен " сутиен" / протектор за предницата
• Поръчкови сенници
• Дебела гумена стелка за багажника.
Има полиуретанови втулки на предните носачи който са вечни и не се налага да се сменят. Колата има външни забележки и също така модула за сирената на алармата скоро спря да работи и е за смяна (за някой който го интересува, модула може да се отвори /капсулована е/ и да се види дали батериите са повредили платката на модула. Ако не, тогава може само батериите да се сменят и модула да се затвори със епоксидно лепило). Предполагам че ще има и нещо за смяна на ходовата част имайки на предвид прекрасните първокласни БГ-ски пътища.

Ето ги и снимките.....

[attachment=46123][attachment=46122][attachment=46121][attachment=46120][attachment=46119][attachment=46118][attachment=46116]
Дублирана тема, доклад от Дидо Тигъра и ето темата е вече в архив!