Волво Клуб - България

Full Version: вода в двигателя на В70
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Моля насочете ме към майстор около Пловдив. Какви са изгледите?
nadypetkova Wrote:Моля насочете ме към майстор около Пловдив. Какви са изгледите?

Като за първи пост - добър ден се казва, най-напреде Smile
Сега кажи с няколко думи каква ти е била ситуацията, какви симптоми - този форум е и за взаимопомощ най-сетне. Утре може и друг да е в ситуация с подобни симптоми като твоите...

Поздрави
nadypetkova Wrote:Моля насочете ме към майстор около Пловдив. Какви са изгледите?

И какво търси там тази вода?
Добър ден! Идея си нямам какво търси там-специалистите от МП казаха че е там. Иначе бе направила веднъж проблем с включване на задна скорост-не искаше да включи. След няколко дни отказа дистанционото-отваряше се ръчно с ключа, изгуби светлините..
nadypetkova Wrote:Добър ден! Идея си нямам какво търси там-специалистите от МП казаха че е там. Иначе бе направила веднъж проблем с включване на задна скорост-не искаше да включи. След няколко дни отказа дистанционото-отваряше се ръчно с ключа, изгуби светлините..

Коя година е колата?
Всъшност ако искате някой да ви даде адекватен съвет, то е добре да дадете максимално количество информация. Wink
В повечето двигатели има вода(антифриз).
И къде там, в маслото, ли в цилиндрите ли, тия от МП не ти ли казаха?
Бензин ли е, дизел ли е?
Не всички разбират от коли ама поне знаят коя год. им е колата и какво гориво сипват.
На така зададеният въпрос "изгледите" са никакви!
:mrgreen: Това е жена все пак. Проявете разбиране. За нея колата по всяка вероятност е черна кутия. Като изчетох симптомите - Надин е най-добрият сервиз.
Прави сте-абсолютен профан съм. За мен колата е дотолко-да ме закара където ми е необходимо. Иначе 2005, би фуел. В сервиз е за диагностика. Не знам какво да очаквам. Затова ви моля за помощ-адекватен майстор около Пловдив. И съвет. И не знам... Части втора употреба могат ли да се слагат на Волвото?
Колежке, би ли обяснила точно какво ти казаха в МП и каква бе причината за тази тяхна констатация!
Казаха че компютъра им забил при тестването, в началото. Разглобили цилиндри и били влажни. Имало вода.Не продължили, тъй като се оскъпявало. Разбрахме да продължат тестването/как като им забива компютъра не знам/.
Pages: 1 2 3