Волво Клуб - България

Full Version: D5 мотор на части, ГНП, дюзи, съединител и маховик...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Както се вижда от обявата, след вкарването на новия мотор на фрегатата ми останаха следните донорски части, които са читави:
- Блок от същия двигател със четири здрави бутала (махнато е проблемното пето бутало);
- Четири читави дюзи (крякащата ще си оставя в хола да ми бъде като сантимент за човешката глупост);
- Маховик и съединител, които по мнение на майсторите е със същите характеристики като сегашния ми Luк, който сложих преди 3 години на моята кола.
Старото турбо има следи от масления удар по перката, но ще преценя дали да го дам за изчистване и да си го оставя ...
снимки като си ги взема от сервиза, че още са там.
тел. 0888 947 009 Стефан
Цени по споразумение - не съм търговец и не гоня печалби Wink
[attachment=46341]

[ATTACHMENT NOT FOUND]

[ATTACHMENT NOT FOUND]

[attachment=46340]

[attachment=46339]

[attachment=46338]
Също и вакуум помпа, ГНП, рейка на високото налягане с прилежащия датчик и др...
дюзите вече са само две, старото турбо и дебитомер на БОШ след преглед се оказаха, че са читави така че има и турбина и дебитомерче (оригинален БОШ)за нуждаещ се ...
И още едно - дебитомерче (китайче може би) за D5 купено от Спектроматик преди два месеца за 95 лв. е в графа продажба
ползвано на практика една седмица - (70 лв) Smile
Колега за s60 2.4 d5 163кс ли е главата? И каква е цената
Главата днес замина ...
Здравейте колега,
...случайно щеката за проверка нивото на маслото да е останала?
up!