Волво Клуб - България

Full Version: Най-евтин ксенон за V40 фейстлифта
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги,някой може ли да ми препоръча от къде да купя най-евтино оригинални ксенонови крушки за смяна само за късите за V40 2000г. фейслифта. По магазините за автоаксесоари има комплекти с трансформаторчетата заедно по за 35лв. някой пробвал ли е от тях и добре ли светят?
dimitar76 Wrote:Здравейте колеги,някой може ли да ми препоръча от къде да купя най-евтино оригинални ксенонови крушки за смяна само за късите за V40 2000г. фейслифта. По магазините за автоаксесоари има комплекти с трансформаторчетата заедно по за 35лв. някой пробвал ли е от тях и добре ли светят?
От евтини комплекти само ядове можеш да имаш Wink
По-добре си вземи нещо по-скъпо, но със сигурна гаранция.
Приличен ксенон комплект има за окоо 100 лв., но се насочи към металните баласти - по-читави са.
dimitar76 Wrote:Здравейте колеги,някой може ли да ми препоръча от къде да купя най-евтино оригинални ксенонови крушки за смяна само за късите за V40 2000г. фейслифта. По магазините за автоаксесоари има комплекти с трансформаторчетата заедно по за 35лв. някой пробвал ли е от тях и добре ли светят?

Колата с какви крушки е в момента D2R или?
Колата с какви крушки е в момента D2R или?[/quote]
Нямам идея колега,не съм ги свалял,а и не знам как става не съм запознат въобще с ксеноните сигурно ще е с такива каквито трябва да са си оригинално за Т4,защото я купих от Германия с метални баласти (трансформаторчета) е не зная дори те сменят ли се като трябва да се смени крушката? :roll: