Волво Клуб - България

Full Version: Предни спирачни дискове
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Имах неблагоразумието да купя дискове на доверие и се оказа че съм купил такива с по малък диаметър:260 вместо 280.Та по този повод търся 280 мм дискове за 760 нови или втора употреба.
Мога да ти съдействам за нови дискове от евро 07 . Итн марка и да ти кажа аз също съм с такива и нямам проблеми ,а в сериза на много сериозни марки са ни правили рекламация. За обърканите дискове си пусни тема в раздела за продажба на авточасти с номера и марката и някой ще ги отнесе.
В края на краищата след доста ровене по магазините купих дискове 280 мм,обаче като ги монтирах се оказа че са малко по дебели,та трябваше да изпиля накладките за да стане както трябва.Останаха ми онези 260 мм дискове с височина 56 мм и дебелина 22 мм.,които ако на някой му трябват да се обади.
А защо не върнеш тези на 260мм,от където си ги купил.
Защото ги купих от човек.
Опреснявам информацията:излишни са ми предми спирачни дискове 260 мм.(с 5 дупки) за някои от моделите 760,и не знам кои други.
Дисковете не са объркани,а аз съм ги купил без да проверя диаметъра на моите.Може да послужат на някого!