Волво Клуб - България

Full Version: Къде да прегледам Волво v50 2.0 2007 ?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги .Наскоро си закупих автомобил Волво v50 .Искам да попитам при кой колега мога да закарам колата да я прегледа . Благодаря
При доктор Иванов...
Мерси колега . А къде мога да го открия ?
В Библиотеката!
Cavalera Wrote:В Библиотеката!

Във Ватикана?? :lol:
bell Wrote:Във Ватикана?? :lol:
Не, на Товарна гара.


Колега, сега дай сериозно по темата...
Ако искаш някой наистина да те насочи, като начало кажи от къде си,
каква е колата и т.н. - тези неща най-добре ги попълни в профила си.
Другото важно нещо е да се запознаеш с правилата на форума - заглавия,
като това са крайно неподходящи.

А между другото, отговорите ми колкото и да са в кръга на шегата,
толкова са и абсолютно точни отговори на въпросите ти!
Колега колата е Волво v50 2.0 2007 година .От София съм.Колата я купих от автокъща .Казаха че са я обслужили ,но в крайна сметка не са пипнали нищо по нея .Един приятел я погледна и каза че е ремонтирано нещо по двигателя но не знае какво.За това попитах дали някой от форума разбира ,или да ме насочи кой може да я погледне
Със сигурност колегите от София ще те насочат, просто малко търпение за да ти видят точните хора темата!
Mar4ello Wrote:Колега колата е Волво v50 2.0 2007 година .От София съм.Колата я купих от автокъща .Казаха че са я обслужили ,но в крайна сметка не са пипнали нищо по нея .Един приятел я погледна и каза че е ремонтирано нещо по двигателя но не знае какво.За това попитах дали някой от форума разбира ,или да ме насочи кой може да я погледне
За най-адекватно мнение си запиши час в МотоПфое-Люлин да я прегледат.Не е задължително да сменяваш всичко там,но ще ти кажат какво е моментното състояние.