Волво Клуб - България

Full Version: Заден тампон на двигател D5252T
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Купувам заден тампон на D5252T - 0889 45 10 50
<!-- m --><a class="postlink" href="http://olx.bg/ad/tampon-za-dvigatel-skorosti-za-volvo-s60-volvo-s60-tamponi-ID68vAU.html">http://olx.bg/ad/tampon-za-dvigatel-sko ... 68vAU.html</a><!-- m -->
Колега, мислиш ли, че е същия ?
Моля колегата yuckuJackD да отговори, според него двата тампона еднакви ли са? Надявам се да е станало някакво недоглеждане от негова страна ....???? Как може да се замени маслен с хидравличен тампон?
Mihov Wrote:Моля колегата yuckuJackD да отговори, според него двата тампона еднакви ли са? Надявам се да е станало някакво недоглеждане от негова страна ....???? Как може да се замени маслен с хидравличен тампон?
То май е важен и моделът на автомобила,а не само двигателя.Иначе маслен и хидравличен май е едно и също - явно си имал впредвид пневматичен?
Wink
pliva Wrote:
Mihov Wrote:Моля колегата yuckuJackD да отговори, според него двата тампона еднакви ли са? Надявам се да е станало някакво недоглеждане от негова страна ....???? Как може да се замени маслен с хидравличен тампон?
То май е важен и моделът на автомобила,а не само двигателя.Иначе маслен и хидравличен май е едно и също - явно си имал впредвид пневматичен?
Wink

Пламене, моля те, не пиши в тема където задавам въпрос към друго лице. Ок? Още не съм видял S60 с този двигател.
Mihov Wrote:
pliva Wrote:
Mihov Wrote:Моля колегата yuckuJackD да отговори, според него двата тампона еднакви ли са? Надявам се да е станало някакво недоглеждане от негова страна ....???? Как може да се замени маслен с хидравличен тампон?
То май е важен и моделът на автомобила,а не само двигателя.Иначе маслен и хидравличен май е едно и също - явно си имал впредвид пневматичен?
Wink

Пламене, моля те, не пиши в тема където задавам въпрос към друго лице. Ок? Още не съм видял S60 с този двигател.
Задай му го на лично,ако не искаш други коментари! Wink
Да, прав си! Smile
Видях, че търсиш заден тампон във време в което аз си търся преден. Сетих се за обявата, която още ми стоеше отворена в съседен таб. Копи-пейст и ти го дадох.
В бързината да ти помогна да не те изпревари някой виждайки D52****** съм си го доокрасил като означението на масовия D5.
Явно си решил да се дракаш, вместо да оцениш желанието да ти помогне човек - твоя воля.

п.п. Па да си беше попълнил коректно профила и ти.
yuckuJackD Wrote:Видях, че търсиш заден тампон във време в което аз си търся преден. Сетих се за обявата, която още ми стоеше отворена в съседен таб. Копи-пейст и ти го дадох.
В бързината да ти помогна да не те изпревари някой виждайки D52****** съм си го доокрасил като означението на масовия D5.
Явно си решил да се дракаш, вместо да оцениш желанието да ти помогне човек - твоя воля.

п.п. Па да си беше попълнил коректно профила и ти.

Рзбирам,стават грешки.