Волво Клуб - България

Full Version: Скоростна кутия за volvo s 40
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте имам проблем със скоростната кутия и трябва да е сменя.Волвото ми е s40 1.6 16 v 109 hp 1999г. търсих на да си купя втора употреба но никъде няма.Някой може ли да ми помогне или да продава.
Maniack1912 Wrote:Здравейте имам проблем със скоростната кутия и трябва да е сменя.Волвото ми е s40 1.6 16 v 109 hp 1999г. търсих на да си купя втора употреба но никъде няма.Някой може ли да ми помогне или да продава.

Опитай в раздел "Купува", местя темата там. Дано имаш повече успех в правилния раздел. Wink
Благодаря дано имам успех
На всяка кутия има код ,намери го и го напиши тук . От меган стават Wink
3.3017.02.21 кутията е Рено
Здравейте някой знаели ск от Меган 1.6 90hp дали става на Волво с40 1.6 109hp.Има ли проблем че са различни коне или това няма никакво значение
Чисто физически стават , само остава въпроса с предавателните числа . Има 3 вариянта или няма да има промяна във вървенето или ще стане по-тромава но по-икономична на дълъг път и трето може да стане по-пъргъва на старт с по-ниска максимална скорост и с по-голям среден разход.
Не става защото стартера е от вътрешната страна,а моят е от външната от друг модел Рено става ли?
имам от 2.0 16в нека колегите кажат дали става
Mojesh li da pravish snimki da q vidq
Pages: 1 2