Волво Клуб - България

Full Version: Релинги за волво в40
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Релингите са два комплекта едните ги качвам на снимка цена120 лв а другите 60 лв снимки на тях в събота 0879228224
А да не би случайно да имаш колега багажник,напречните греди.
И аз да питам, другият какъв тип е защото търся напречни греди, които се захващат на монтажните места на рейлинга а не за него. Не знам колегата дали пита за същото и ако е така той си е с предимство Smile
Не като тези са
teodorpc Wrote:И аз да питам, другият какъв тип е защото търся напречни греди, които се захващат на монтажните места на рейлинга а не за него. Не знам колегата дали пита за същото и ако е така той си е с предимство Smile

Не колега,аз питам за напречни греди,които се слагат върху рейлинга.
Нямам
Да аз разбрах,на колегата отговорих.
А предна капачка на ляв рейлинг да Ви се намира?
teodorpc Wrote:И аз да питам, другият какъв тип е защото търся напречни греди, които се захващат на монтажните места на рейлинга а не за него. Не знам колегата дали пита за същото и ако е така той си е с предимство Smile

Аз имам такива греди,купих ги преди около 3 месеца нови на Gruz алуминиеви са.Смених колата и така ми стоят,някой ако се интересува да пише,
Извинявам се, че ъпвам толкова стара тема, но имам въпрос: на всяко комби от първото поколение V40 ли може да се монтира рейлинг, т.е. налични ли са съответните места за монтаж и усилвания на конструкцията?
Pages: 1 2