Волво Клуб - България

Full Version: Volvo s40 повредено екранче?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте нов съм тук и се надявам да ми помогнете с един проблем. Имам волво с40 автоматик 97-ма година. Забелязах че екранчето ми не свети и се чудя защо? Дали защото се е повредило и трябва дисплея да се сменя или е просто изгоряла крушка и ще мога сам да го сменя? :roll: Дори не знам за какво е това екранче и какво показва на него ако някой знае и ме просветли ще бъде супер, защото и на идея си нямам а и не съм голям разбирач на коли Sad Не съм сигурен дали картинката която намерих е на същия модел но на мен ми изглежда почти идентична с моето табло. http://prikachi.com/images.php?images/307/8873307G.jpg
Благодаря предварително.
Нищо няма там. Това е ако имаш инфо център да ти показва данни на него. 99,99% е сигурно, че ти го нямаш. Може да се добави като екстра, ако имаш интерес разрови се във форума има достатъчно изписано по темата.
Ако нямаш това ограденото с червено в колата си е в реда на нещата този дисплей да липсва или да не работи.

[attachment=46630]
Благодаря за отговорите. Да нямам копче на което пише инфо център. Мислех си че може би ще показва на коя скорост съм или температурата понеже нямам термометър в колата. Както и да е значи всичко си е нормално и да не се притеснявам. Благодаря ви за помощта Smile