Волво Клуб - България

Full Version: мнения за волво s80
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги,
харесал съм си следния автомобил: Волво S80,2,4 D5,2007г. на 173000 км,автомат,182 к.с.
Нямам много наблюдения над този модел така,че всякакви мнения ще бъдат полезни!
Като цяло най-вече ме интересува колко е здрава колата,има ли разни често срещани проблеми?Автомата как се държи? Все пак колата е на 173000 км.
Ако някой има преки наблюдения над този модел и сподели впечатления ще бъда благодарен!
П.П.: чувал съм,че S60 е доста безпроблемен модел,но този повече ми харесва!
Всяка трета тема от известно време става от този тип.
Моля новите участници във форума все пак да ударят един бърз преглед във съответния подфорум - в този случай <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewforum.php?f=8">viewforum.php?f=8</a><!-- l -->
мисля че могат да си дадат отговор на почти всички въпроси, или пък да използват търсачката. И ако там вече няма отговори тогава да правим нови теми...
Поздрави
... това S80 не е като другите.
уникално е.
Smile
значи вие двамцата симпатяги вместо да напишете 3 реда с някакви наблюдения или коментари (научени от темите които сте прочели тук) пишете 3 реда в които се правите на "отворковци".Добре,разгледах форума(за който без регистрация не ме пусна да разгледам),бутона Търсене също не ви работи като хората,но все пак успях след 40 мин търсене и четене да намеря някаква информация която горе-долу ме интересуваше.
Забелязах,че и в други теми разни "волвисти" симпатяги като вас също се подиграват и са супер саркастични към разни въпроси и мнения.Та,точно заради вас се отказвам от марката.
Поздрави Wink
arch Wrote:...Та,точно заради вас се отказвам от марката.
Поздрави Wink

В този случай мисля, че няма загубили и ситуацията е win - win :lol:

Успех с другите марки!
arch Wrote:значи вие двамцата симпатяги ...

... жалко за симпатягата.
Желая ти успех първо с избора на форум и евентуално с избора на автомобил!
Поздрави
Е малко по грубичко му дойде , но има доста неща за четене във форума....така че...

лек ден