Волво Клуб - България

Full Version: Проблем с оборотите на Volvo S80 2.0T
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги, имам следния проблем. Когато подам газ на колата не върви, придърпва, не ускорява.Когато се подава много плавно газ си върви нормално, но до към 3 500-4 000 оборота и до там. Сменихме дроселова клапа, но проблема си остана. Да допълня, че колата е с газова инжекция. Някакви мнения по въпроса или да ме насочите към някой свестен майстор.
hristodoynov Wrote:Здравейте колеги, имам следния проблем. Когато подам газ на колата не върви, придърпва, не ускорява.Когато се подава много плавно газ си върви нормално, но до към 3 500-4 000 оборота и до там. Сменихме дроселова клапа, но проблема си остана. Да допълня, че колата е с газова инжекция. Някакви мнения по въпроса или да ме насочите към някой свестен майстор.


Не и стига горивото.
Бензинова помпа е вероятния причинител.
Карахме я на диагностика отново,казаха че е от педала на газта, електронен е и дава 57%.
Здравейте,
Искам да попитам от къде си закупихте дроселова клапа? Карам S60 2.4 2002г. 140кс.

Поздрави,
Филип